2737
2734

سه ماه کاراموزی میرفتم استودیو عکاسی فیلم برداری عروسی

دیگه توی این سه ماه  با تیم استودیو همش عروسی میرفتم باهم میخندیدیم خوش بودیم

از بعد عید خواستم برم ... یکی از کارکنان گفت صاحب استودیو گفت فعلا نیا تا بت بگم

دیگه هم نگفت بیا

از بعد عیدتا الان فقط  دو تا عروسی داشتن که به منم نگفتن سرشون خلوت شد بعد عید

خلاصه دیگه اصلا نه زنگی

نه حال احوالی هیچی

انگار نه انگار  وجود داشتم

خیلی ناراحتم چقد بی معرفتن

حتی یه ماه از کاراموزیم مونده بود نذاشتن حداقل تمام بشه

عزیزم روزگار همینه یواش یواش یاد میگیری توقع معرفت از هیچ کس نداشته باشی، اگرم کسی معرفت نشون داد روی سرت بذاریش

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
عوض همدردی چی مینویسی😅

هزار با تا حالا همین تاپیکو زدی بابا حالا یا کارت خوب نبوده یا دیگه نیرو نخواستن ول کن دیگه 

یعنی هیچکس جرات نداره بگه سر کار نیل

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
آره از صاحب استودیو یه پسری بود🥲چه خوب متوجه شدی🥲💔

منم تو محیط کار از کسی خوشم میومد اونم رفتارش با من فرق داشت جوری که بقیه فک کردن با من دوسته،بعدش دیدم کاری نمیکنه نه حرفی نه چیزی منم بیخیالش شدم اوایل خیلی ناراحت شدم الان یادش میفتم خندم میگیره   

منم تو محیط کار از کسی خوشم میومد اونم رفتارش با من فرق داشت جوری که بقیه فک کردن با من دوسته،بعدش د ...

دقیقا به خدا اینم طوری رفتار میکرد فک کردم  عاشقم شده

بعد عوضی گفت دیگه نرم

کاش منم زودتر از این وضع راحت بشم  به این عوضیا بخندم

دقیقا به خدا اینم طوری رفتار میکرد فک کردم  عاشقم شده بعد عوضی گفت دیگه نرم کاش منم زودتر ...

آره بابا اینقدر زندگی بالا پایین داره که از این آدما یه خاطره خنده دار برات می مونه،نهایت یکی دو ماه ناراحتی بعد بی حس میشی

2706