2737
2739
عنوان

کیست تخمدان😓

57 بازدید | 2 پست

دوستان دیروز رفتم سونوگرافی بهم گفت کیست داری ولی خفیف خودمم دوتا بچه دارما ولی پریودام انقد نامنظمه از یر کیست و اینم بگم ازمایش داده بودم عفونت ادرار هم دارم یه درمان راحل بهم بگین پریودام منظم شه مردم بخدا چیکار باید بکنم اصلاح سبک کنمیادچی😭😭

دارویی که داده رو سر وقت بخور

من چند سال قرص میخوردم اما تنظیم نمیشد، قرص یونی زینک که خوردم خوب شدم. حالا نمیدونم دلیلش کمبود ویتامین بود،، زینک یا فولیک اسید. چون این چیزام گاهی سیستمو میریزه به هم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
دارویی که داده رو سر وقت بخور من چند سال قرص میخوردم اما تنظیم نمیشد، قرص یونی زینک که خوردم خوب شد ...

برا منم دارو داده گفته اینارو بخور یدونشم داده گفت اگه پریود نشدی اینو بخور بعد ۳ ماه بیا سونوکرافی اگه پریودت تنظیم نشد باید قرص ضد بارداری بخوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷