2752
2734
عنوان

کمک

76 بازدید | 9 پست

من دیروز صبح خیلی ناگهانی این ویروس جدیده رو گرفتم ،استخوانم داره از درد میترکه ،آبریزش بینی اصلا حالم افتضاحه ،دیروز دکترم رفتم ولی الان تبم شدت پیدا کرده ،تجربه ای دارین؟

من 14روز بیشتر افتادم از درد گوش و سر درد. 

مایعات بخور زیاد ک تند تند بری دستشویی. 

گلاب بمال ب گردنت و پیشونیت و شکم و کف پاهات

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگی ویروس جدیده

پس بیماریشم جدید

درمانش نیست

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
من 14روز بیشتر افتادم از درد گوش و سر درد.  مایعات بخور زیاد ک تند تند بری دستشویی.  گلا ...

باورت میشه من سالم سالم بودم دیروز صبح پاشدم برم دانشگاه انگار گلوم رو چاقو چاقو میکردن آب دهنم نمیتونستم قورت بدم الانم تبم خیلی زیاد شده،باشه مرسی عزیزم 

درمانش همین استراحت کردنه من شنبه بیمارستان باید برم امتحان دارم نمیدونم چیکار کنم

تاشنبه بهترمیشی

شربت عسل قورت قورت وکم کم بخورخیلی موثره

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....