2733
2734

تو تاپیک قبلم گفتم دوروز اول پریودی چجوری میشم

و الان داره حال بدیام شروع میشه...

چیکار کنم

نمیتونم این همه ناراحتی و فشار روحی روانیو هندل کنم

کاش یکی بود تو این وضعیت بهش پناه میبردم😔

از دیروز به هرکی میرسم میگم ولی همجنان کسی نیس به دادم برسه

بدنم کشش نداره

باز تنهام ...

پریودیای من خیلی سنگینن هم دردای جسمی هم روحی روانی

چندقیقه سجده کن قرانو بزار رو قلبت گریه کن باخدا حرف بزن اروم میشی

یا بزن گوگل زنده حرم امام رضا بالا میاره با امام مهربمون حرف بزن شدید حال دلت خوب میشه

یا ی فیلم خفن طنز دانلود کن ببین هوات عوض شه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با اوصافی که توی تاپیک قبلیت گفتی، باید بری دکتر و دارو مصرف کنی. داروهایی هست که علائم pms را تقلیل میده و باعث میشه این همه اذیت نشی توی پریودت 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2731
2740
چه دکتری برم؟

دکتر زنان

حتی داروهای گیاهی هم هست. متاسفانه اسماشو یادم رفته

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
درکت میکنیم همه چون کاملا آشنایی داریم و تجربه کردیم اما واقعاً کمکی از ما ساخته نیست روند بدنته تنه ...

از بی پناهیه

واقعاعاجز موندم نمیدونم چیکار کنم

حداقل وقتی فقط شکم و کمرت درد میکنه با استراحت و گرما و فوقش مسکن خوب میشی

ولی وقتی به این شدت روانمو درگیر میکنه فلج میشم

نه میتونم به داد جسمم برسم نه روحم

از بی پناهیه واقعاعاجز موندم نمیدونم چیکار کنم حداقل وقتی فقط شکم و کمرت درد میکنه با استراحت و گر ...

منم میگرنم تو پریودی عود می‌کنه و بدنم بشدت ضعیف میشه اما خب هیچ آدمی نمیتونه کمکم کنه و این عادت هرماه تکرار و تکراره باید ساخت

منم میگرنم تو پریودی عود می‌کنه و بدنم بشدت ضعیف میشه اما خب هیچ آدمی نمیتونه کمکم کنه و این عادت هر ...

اره هربار که یادم میاد اصن قلبم تیر میکشه

هرماه هرماه هی تکرار

یجایی واقعا دیگه تابشو ندارم

2706