2733
2739
عنوان

فردا قراره واسم خواستگار بیاد🥹😍

1054 بازدید | 63 پست

اولین بارمه 

بچه ها هم ذوق دارم 

هم استررررررسسسس دارم

نمی دونم چجوری حالمو بگم

دلهره، ذوق، خنده، گریه شوق...

میشه برام دعا کنید و کلییییی انرژی و مثبت برام تو پیاماتون بفرستید ؟🥲🥰

لطفا لطفا لطفا تا میتونید برام صلوات بفرستید❤️

که فردا به خیر بگذره.

اگر خیره بشه و بیان 😊

و اگر خیر نیست برن کلا ..و نشه

الانم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم 

به قدری استرس دارم نمیتونم بشینم برنامه ریزی کنم

اصن نمییدونم باید از کجا شروع کنم🥲🤣

فردا چی کار کنم چی بپرسم.... یکم از تجربه هاتون میگین ؟

پیشاپیش ممنونم ازتون خواهرای قشنگم.

دعا میکنم هر کسی که برام دعا و انرژی میفرسته ، خوشبخترینِ دنیا و اخرت بشه و امام زمان واسش دعا کنه🥹🥲❤️😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من‌ هر موقع برام خواستگار میا دوتا بطری فقط عرق میکنم موقعی ک استرس میگیرم میشم خیس عرق نمیدونم چرا ...

وای اره....خدا بخیر بگذرونه ... همین الانم که دارم پیام مینویسم بدنم مور مور میشه از استرس

آقا من چرا ذوق کردم این وسط😂😍

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم

الهی خوشبخت بشی و بدرخشی تو چشم دشمنان عزیزم💫💫💖

دختر خوش قلب

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 

هر قانونی هر خط قرمزی هر سوالی داری با کمال ادب و احترام بپرس از خواستگارت که از همین اول خیالتو راحت کنی

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
2706