2733
2739

من برام مهمه که بچه بیارم بعدش حوصله داشته باشم بزرگش کنم 

سن که بالاتر بره سخت میشه 

کم حوصله تر میشی 

خودم اگر سرکار برم و یک مورد خوب خواستگاریم بیاد 

اخلاقش خوب باشه و کاری باشه ازدواج میکنم تو همون سن 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از 20 به بعد هر وقت مورد خیلی خوب اومد اوکیه دیگه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731

خودت با توجه به وضعیت کلی زندگیت وضعیت روحیت و همچنین شخصیتت باید تصمیم بگیری اینجا مشاوره کسی بدردت نمیخوره هرکی با توجه به زندگی خودش نظر میده و اون درصدی هم که غیر از این هستن هیچوقت جای شما نبودن که بتونن برای زندگی شما نظر بدن

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
به نظرم ازدواج قسمته یکی باید به دلت بشینه 

اگر یه نفر خیلی دوسم داشته باشه و‌ به دل منم نشسته  ولی اون مشکلاتی داره تو زندگیش، یکم سلامتی، یکم مالی، چیکار کنم؟؟ بخدا کلافه شدم دیگه . می تونین راهنماییم کنین

2740
اگر یه نفر خیلی دوسم داشته باشه و‌ به دل منم نشسته  ولی اون مشکلاتی داره تو زندگیش، یکم سلامتی، ...

ببین در کل بعد ازدواج یسری مشکل به وجود میاد که براش آماده نیستی ولی اینکه با آگاهی کامل نسبت به مشکلات میخوای باهاش ازدواج کنی ممکنه بعدا پشیمونت کنه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
اگر فرد مناسبی پیدا شد چرا که نه... اخلاق خیلی مهمه مرد بد اخلاق پیرت می‌کنه حواست رو جمع کن

یه نفر هست عاشقمه، به معنای واقعی

ولی یکم از گذشته یه بیماری هایی باهاش مونده واس سلامتیش، و وضع مالی کمی داره

جوری خودشو‌کنارم نگه داشته که من به بقیه موقعیت هام نمیشه فکر کنم ...

نمیدونم چیکار کنم

اگر مورد خوبیه و دلت باهاشه آره اگر مرد حمایتکری باشه جلوی شاغل بودنت رو نمیگیره 

دلم باهاشه خاهر ، اون‌تازه خیلی بیشتر منو‌دوست داره، ولی درد دای درونی جسمی داره گاها، وضع مالی پایینی هم داره

اگر یه نفر خیلی دوسم داشته باشه و‌ به دل منم نشسته  ولی اون مشکلاتی داره تو زندگیش، یکم سلامتی، ...

اینکه کسی شما رو خیلی دوست داره که اصلا دلیل ازدواج نیست. چه مشکل سلامتی و مالی ای داره؟ باید با کسی ازدواج کنی که به نظرت 80 درصد اوکی هست. اینی که توصیف می کنی به نظر من 40 یا فوقش 50 درصد اوکی هست. 
در کل با توجه به شرایطت بهتره شروع کنی به آشنا شدن به آدم ها و روابط در حد اعتقاداتت رو تجربه کنی تا بفهمی معیارت چی هست؟ اگر فرد خیلی خوبی رو دیدی همین امروز ازدواج کنی. و اگر فرد خوبی ندیدی تا دو سه سال صبر کنی. ولی باید جدی پیگیر باشی. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند

الان بهترین سن از نظر من

زیر سی هم بچه دارشو

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

عزیزم خوب باید بدونی مشکل سلامتیش چیه از گذشته یه سری مشکلات ممکنه باز عود کنه بنظرم سلامتی طرف مقابل خیلی مهمه...من 25سالم بود ازدواج کردم شاغل بودم البته تازه شاغل شده بودم اما شوهرم از هر نظر موقعیتش خوب بود قبول کردم اما احساس میکنم اگر یکم مستقل تر بودم بهتر بود مثلا 27.28ازدواج میکردم بهتر بود منظورم اینه که چندسال بعد از شاغل شدنم ازدواج میکردم  

2706