2733
2739

شوهرتون خوب باشه خونه داشته باشین حاضرین برین یه شهر خیلی کوچیک زندگی کنین باهاش؟

من نامزد کردم دم عروسیمه پشیمون شدم شوهرم سالمه خوبه اما استرس دارم چجوری میخام تو شهر کوچیک زندگی کنم دورم از خانوادم قبلا تو شهر بزرگ بودم یعنی میتونم ۴۰ دقیقه راهه تا شهر مامانم اینا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عادت می‌کنی اگر خانواده اش هم خوب باشند عالی میشه 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃
2738

بله اگه راستش رو بخواهی خسته شدم از همه میخوام ازشون دور باشم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

شهر کوچیک ک خیلی خوبه 

من از شهرای بزرگ مث تهران بیزارم 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

قطعا... من ۶ ساعت فاصله دارم

[خانم معلم]تا شقایق هست، زندگی باید کرد🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃هر گلی در زمان خودش شکوفامیشه، صبر داشته باش🧚‍♀️💚 به امید روز‌های بهتر، برای رسیدن به خواسته‌م تلاش میکنم.  Rm من قطعا موفق میشم. و معلّم میشم. 

چهل دقیقه به اندازه مدت زمان ترافیک یه خیابون تو تهرانه

دور که محسوب نمیسه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من از کارم به خاطر اینکه همسرم باید بعد عروسی از تهران می‌رفت جنوب استعفا دادم یه هفته بعد عروسی دو تایی رفتیم سه سال جنوب بودیم یکسال بعدشم رفتیم کرمانشاه بعد برگشتیم تهران 

2706