2733
2734
عنوان

بچه ها من که فکرمیکنم دختره رو دزدیدن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 223937 بازدید | 1447 پست
هر روز تو این کشور ی خبر بد ، دیگ حالم داره واقعا بد میشه

با جهان قطع ارتباط هستید؟  

همه ی کشورا از این اتفاقا دارن 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

دوستان هرکی میتونه ۳ تا سوره عبس به نیت پیدا شدنش بخونه . و ی فاتحه برا مادر امام صادق و ی فاتحه هم به نیت ی بزرگی که الان اسمش یادم نیس ، ولی برا پیدا شدن گم شده موثرند ، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا همه جا اینطوریه دیگه 

ن همه بدن فقط ما خوبیم😭

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
ن همه بدن فقط ما خوبیم😭

نه عزیزم 

اتفاقا همه ی دنیا خوبن فقط ما بدیم!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
عزیزم قصدم ترسوندن نیست خدایی نکرده. ولی این موضوعی هست که حتی در قران هم ذکر شده. و خرافات نیست. پس ...

سلام عزیزم الان پسرخاله ت چندسالشه همچین اتفاقی برا دخترمن هم افتاد ولی من نصف شب بود بچم زیر ۵ماه بود با گریه وجیغ وحشتناکش خودمو شوهرم ازخواب پریدیم بزور آرومش کردم بعد دیدم رو دستش جای ۵تاانگشت مونده ک انگار کسی بزور فشارش داده هنوزم لکشون مونده خیلی ترسیدم وبرامون عجیب بود ازاون خونه اومدیم بیرون واینکه شبا باجیغ بلندوگریه هرشب بیدارمیشد

2740
عزیزم اینجور تاپیکا رو نخون.وقتی تنهای.میدونی چقدر استرس به بدنتمیدی

🫂❤

متاسفانه بخاطر نگرانی اون بچع خوندم...گفتم شاید تهش پیدا شده باشه...حالا قلبمم کلا دردی میکنه و استرس خوب نیست واسم

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)
منم شوهرم شبگاره بچمو آوردم چسبوندم ب خودم چراغارم روشن کردم...لامصب شب که میشه این حرفا خوف وحشتناک ...

دورت بگردم من🥺❤

من یه آیت الکرسی خوندم فوت کردم اطرافم خوابیدم بعدش🥲

ماییم و موج سودآ شب تا به روز تنها خواهی بیا ببخشا خواهی برو جفا کن:)

اجلتون اومده

این یکی .... خشنه، بچه‌ها لالا

چاقوم زیر گلوتونه، سرا بالا

خونه رو دیواره، آبروتو حراج می‌زنم تو دیجی‌کالا

اَ ترس همو بغل بگیرید، مث کوالا

گاد پوری بت شکنه، سرت رو شیکمته

کابوس شبته، خیر نی، پی شرته

خون به جگرته، هر چی گفته کمته

می‌گادت به مرور زمان، انگار چربی کبده

ول کنم خرابه، بک بدم خیسه شلوارت

....می‌زنم، شاپوره بشه شراره

مچتون میوفته حضوری بشه قراره