2752
2734
عنوان

بچه ها من که فکرمیکنم دختره رو دزدیدن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 224043 بازدید | 1447 پست

لعنت به این دنیا که پر حادثه اس

الهی به حضرت محمد (ص)حضرت مهدی ظهور کنند ،راحت بشیم از این دنیای شیطانی 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی عکس نداره ازش بزاره ؟

عکس ردپا و ...که میگند 

من اینستا ندارم 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2731
تنهام...باورت میشه دستام میلرزه از شدت استرس اینایی ک گفتن جن وای جن بچه رو میبره و فلااان😭😭😭😭 ...

منم شوهرم شبگاره بچمو آوردم چسبوندم ب خودم چراغارم روشن کردم...لامصب شب که میشه این حرفا خوف وحشتناکی ب جون آدم میندازه ...حالم بده واقعا با اینکه پستای مربوط ب اون حرفارو نخوندم بازم کمابیش متوجه شدم...خیلی خرابم الان  

کاش دزدیده شده باشه تا اینک مرده باشه 

اینکه سختره یه خانمی به مادرم گفته بود ۲۰ سال پیش دختر ۵ سالم گمشده پیدا هم نشد هنوز با شوهرم لای زباله ها و خونه خرابه هارو میگردیم تا جسدشو پیدا کنیم

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

اتفاقا الان داشتم درموردش میخوندم،منم میگم دزدیده شده🥺

ناراحتی ما درونگرا ها مثل خونریزی داخلی می‌مونه؛ کسی متوجهش نمیشه ولی فقط خودت می‌دونی که چقدر درد داره و داری نابود میشی.👌

من طاقت شنیدن اینجور خبرارو ندارم بشدت به هم میریزم هیچی اندازه خبر بد درباره بچه ها حالموبد نمیکنه تو اینستاگرام سعی کردم هرچی درباره اینه نادیده بگیرم و پیگیرش نشم بعد اومدم اینجا کل صفحات رو خوندم الان تپش قلب و لرزش گرفتم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
اینکه سختره یه خانمی به مادرم گفته بود ۲۰ سال پیش دختر ۵ سالم گمشده پیدا هم نشد هنوز با شوهرم لای زب ...

بیچاره ها  بره پیدا نشه سخته آدم جنازه عزیزشون میبینه ولی باز نمیتونه تا مدتا باور کنه مرده نیست دیگه پیشش دیگه چه برسه جسدم نبینی همش چش دنبالش میگرده

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
من طاقت شنیدن اینجور خبرارو ندارم بشدت به هم میریزم هیچی اندازه خبر بد درباره بچه ها حالموبد نمیکنه ...

کاش اینجا  پر بازدید نمیشد نمی‌دیدیم من اینستا ندارم از اینجا فمیدم

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

باید از همه افرادی که اونجا بودن بازجویی کنن ، دو روز گذشته الکی وقتو تلف کردن دارن لای علفا رو میگردن، شاید یکی که اونجا بوده بچه رو دزدیده همون روز اول باید همه رو بازرسی و بازجویی میکردن شاید بچه چنگی زده یا شاید تو بدن دزد زخمی چیزی اثری افتاده باشه مسخره ها دارن فقط الکی میگردن

نمیزارم کلی حرفم میزنن  بچمم همش به حرف اونا گوش میکنه  الان تا بچم میگه مامانم نمیزاره ...

نزار بابا بچت  کوچیکه من پسرم 10سالشه تازه امسال اجازه میدم بره مغازه نزدیک خونمون پسر کوچیکم 4سالشه هرچی گریه میکنه مامان منم با داداش برم میگم نه داداش میره وزود برمیگرده اصلا نمیزارم بره کوچیکه توام نزار اصلا اصلا

شاید تو گودالی افتاده بیهوش شده یا خدایی نکرده مرده

شاید کسی دشمنی داشته بچه رو دزدیده

ولی نمیدونم چرا حس میکنم دزدیده نشده

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
2706