2733
2734
سیل بردمون

کاش سیل جنسش از شعور بود 

حیف که کاربریم رو دوست دارم

سلام گرد افریدم (برگرفته از شاهنامه) 🧬🏰 عاشق تاریخم به خصوص تاریخ کشورم🫂🏰    عاشق رنگ بژم 🧬  من کامل نیستم و هنوز باید تلاش کنم نه برای اینکه کامل شم برای اینکه خودمو بیشتر دوست داشته باشم🏰🫂  از عاشقان هری پاتر و کیدراما (فیلم کره ای)🫱🏽‍🫲🏻🤝🏻🏰🫂  من از نسل کوروش بزرگ و کاساندان هستم 🏰🧬      تاریخ کشورم پر از عجایب و سربلندیهه و من بهش افتخار میکنمم🫂🤍       یکی از داستانهای زمان هخامنشی: یک خدمتکار زیبا و سختکوش عاشق یه سرباز هخامنشی میشه🫶🏻🤍 ولی بعد جنگ اون سرباز کشته میشه و اون بانوی زیبا و با وقار به اجبار ازدواج میکنه سال ها میگذره و اون بانوی ما از وطنش که ایران بوده دور میشه🥺🫂  بچه دار و نوه دار میشه 🫱🏽‍🫲🏻 یه روز  نوه اش یه سکه از دوره ی هخامنشی نشان مادربزرگ مهربون ما میده مادربزرگ گریه اش میگیره �🫂 و به ایران برمیگرده و به اخرین ارزوش که مردن تو خاک کشور خودش بوده میرسهه🫂🏰🤝🏻🫱🏽‍🫲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین رابطه همسری با رابطه پدر فرزندی متفاوته وظیفه تو نیست اینو بگی به مامانت بعدشم هرچقدر تو این مو ...

خب اگر خیانت ایجاد بشه و علنی هم بشه بچه ها هم بعدش ضربه میخورن

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2731
بابات میخواد غیرمستقیم خیانت خودش توجیه کنه ، و برگ میندازه که اگه خیانت خودش علنا رو شد باعث رسوایی ...

قطعا همینه

اینا یه قسمتی بود فعلا اینارو یادم اومد، چیزای زیادی دیدم که فعلا یادم نیست.....

حتی نمیتونم بخاطر جواب دادن به امثال تو نت مصرف کنم..راحت باش

خدایا 

موافقم 

اون پول نت رو بی زحمت بده تیمارسان به جای اینکه حرف یزنی قطعا اون جا میتونن مریضی مثل شما رو قبول کنن

سلام گرد افریدم (برگرفته از شاهنامه) 🧬🏰 عاشق تاریخم به خصوص تاریخ کشورم🫂🏰    عاشق رنگ بژم 🧬  من کامل نیستم و هنوز باید تلاش کنم نه برای اینکه کامل شم برای اینکه خودمو بیشتر دوست داشته باشم🏰🫂  از عاشقان هری پاتر و کیدراما (فیلم کره ای)🫱🏽‍🫲🏻🤝🏻🏰🫂  من از نسل کوروش بزرگ و کاساندان هستم 🏰🧬      تاریخ کشورم پر از عجایب و سربلندیهه و من بهش افتخار میکنمم🫂🤍       یکی از داستانهای زمان هخامنشی: یک خدمتکار زیبا و سختکوش عاشق یه سرباز هخامنشی میشه🫶🏻🤍 ولی بعد جنگ اون سرباز کشته میشه و اون بانوی زیبا و با وقار به اجبار ازدواج میکنه سال ها میگذره و اون بانوی ما از وطنش که ایران بوده دور میشه🥺🫂  بچه دار و نوه دار میشه 🫱🏽‍🫲🏻 یه روز  نوه اش یه سکه از دوره ی هخامنشی نشان مادربزرگ مهربون ما میده مادربزرگ گریه اش میگیره �🫂 و به ایران برمیگرده و به اخرین ارزوش که مردن تو خاک کشور خودش بوده میرسهه🫂🏰🤝🏻🫱🏽‍🫲🏻
قشنگ معلومه چقدر باشعوری ..اگه تو باشعوری من ترجیح میدم نباشم

همین که مریض نیستم چشمم دنبال زنای دیگه نیست یعنی با شعورم 

2740
خب اگر خیانت ایجاد بشه و علنی هم بشه بچه ها هم بعدش ضربه میخورن

اره دقیقا منم نمیخوام اینطوری بشه اما مامانم متوجه نیست....

پشتم به هیچ جا گرم نیست این از بابام این از مامانم....

قطعا کمک میکنم به خیریه که شاید برسه دست امثال تو خوب بشین

چند تا تبمارستان خوب برای مریض هایی که چشمشون دنبال دیگرانه دارم میخواید؟

دغدغه ی زندگی پدرومادرتو داشته باشی زندگی خودتو اب برده 

خودتو درگیر نکن 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
درسته  نه من زیاد اهمیتی نمیدم دوس دارم حواسشو بیشتر جمع کنه مامانم اما اینکارو نمیکنه..... ...

شاید پولش خرج کسایی دیگه می‌کنه  ..متاسفانه

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706