2733
2734
عنوان

خانوما موقع گرفتاری سخت با چه ذکر و دعایی مشکلتون حل میشه ؟❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 57 پست
سوره طلاق بخون به نیت آشتی هدیه به حضرت زهرا خیلی جوابه.   تو گوگل هم سرچ کن کلی دعا داره ...

وای سوره طلا خوندم 

مزمل 

حشر 

نماز استغاثه ب حضرت فاطمه 

نماز استغاثه ب امام زمان

نماز امام جواد 

ذکر یا ودود 

دعای نادعلی 

زیارت عاشورا

نذر نمک 

نذر غذا

همه اینارو خوندم نشد ک نشد 

الان چله بسم الله ورداشتم با ۱۲۴ هزار صلوات 

سوره نسل هم میخونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نمیگه چشه؟

مرگش اومده

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
وای سوره طلا خوندم  مزمل  حشر  نماز استغاثه ب حضرت فاطمه  نماز استغاثه ب اما ...

عزیزم صدقه و رد مظالم بده ،اگه میتونی غذا درست کن در خونه ی فقیر. بده،هرچقدر که در توانت هست

برای امواتت که حقی به گردنت دارند قرآن بخون ، اگر ناخواسته غیبت کسی را کردی حق الناسی به گردنت هست که نمیتونی حلالیت طلبی قرآن بخون و بگو خدایا اگه کسی حقش به گردنمع ثواب این قرآنی که میخونم برای عاقبت بخیریش

میبینی که کم کم راه استجابت دعا برات باز میشه

جمعه و شنبه ی این هفته هم تا میتونی دعا کن ،مخصوصا یک تا دو بامداد شنبه

2740

مگه مغازه هس که ده تومن بدی و بخری

یه سیری داره باید بگذره

ولی نماز و قران و اذکار خوب هسن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم