2752
2734
عنوان

خانوما موقع گرفتاری سخت با چه ذکر و دعایی مشکلتون حل میشه ؟❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 57 پست

[QUOTE=337490737]هعییی نمی‌دونم چرا سرنوشت منم این خودتو قوی کن طلاق سخت هست ولی هیچوقت به بودنش اصرار نکن بزار بره اگر موندنی نیست مطمن باش مردهای زیادی هستن که بتونن خوشبختت کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفانه نماز نمیخونم ولی با خدا عهد بستم که مشکلم حل شه نماز شروع کنم سفت و سخت  ی بار نماز ش ...

اتفاقا الان باید شروع کنی عزیزم

اصلا نذار برا بعدا 

همین الان که گرفتار هستی برو به سمت خدا تا ببینی چطور ده قدم میاد طرفت

نماز هاله انرژی اطرافتو قوی میکنه و آرامش بیشتری بهت میده و میتونی با دل آروم کمک بخوای و مطمئن باش که خدا حاجت میده

2731
ان شاءالله که هرچی مصلحته منم به خاطر امضام خونه پدرمم خیلی سخته خیلی درکت میکنم

عزیزم ی کانال هست 

سادات خانوم 

خیلی ختم و اینا میزاره ایتا کانال داره فک کنم ی ختم داره درباره مشکلت

ولی خیلی یا ستار العیوب بگو 

پرورده کوردم❤
نمازاتو اول وقت بخون ، نماز شبم بخون انشالله حاجت روایی میشی

نماز شب رو هر شب بخونیم یت هر وقت تونستیم

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

دستورالعمل بازگشت همسر و ایجاد محبت بین همسران : ❤️۱_روزی ۷بار سوری تین ( حداقل تا ۴۰روز ) . ❤️۲_روزی ۱۲بار سوره ضحی ( حداقل تا ۴۰ روز ) . ❤️۳_روزی ۱۱۰ یا ۴۰ بار: یا جَامِعَ النَّاسِ لِيَوْمٍ لَّا رَيْبَ فِيهِ اِنَّ اللهَ لا یُخلِفُ المیعاد اِجمَع بَینی وَ بَینَ زُوجی( حداقل تا ۴۰روز ) . ❤️۴_هر هفته ۱شب در هر ضلع از ۴ضلع خانه ۷۰بار بگوید :یا مُعیدُ رُدَّ عَلَیَّ زوجی. ( حداقل ۸ هفته ) ❤️برای بازگشت همسری که رفته یا طلاق میخواهد و همچنین برای ایجاد محبت بین انها ، حرز سوره زمر و حرز وفق محبت موثر هست . 👈برای تهیه کلیه حرزها به لیست حرزها مراجعه فرمایید . 543 #بازگشت_همسر_جلب_محبت ‌•┈┈••✾🔆

وای منم همسرم رفته دادخواست داده دعا کن همسرم منصرف شه از طلاق  ۳۰ این ماه وقت دادگاه داریم

سوره طلاق بخون به نیت آشتی هدیه به حضرت زهرا خیلی جوابه.   تو گوگل هم سرچ کن کلی دعا داره برای آشتی . آن شاالله خدا دلشو نرم کنه و برگردین سر خونه زندگی خوشبخت و عاقبت بخیر باشی 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

اینو تو نی نی سایت دیدم یه خانم میگفت هر وقت که میگه امام زمان حاجتشو میده و کمکش میکنه👇👇👇

برای حل مشکل دنیای ۷۰ مرتبه بگو یا فارس الحجاز ادرکنی یا اباصالح المهدی ادرکنی......امام زمان هرجا باشه میاد کمکت

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چشم ممنون عزیزم 

❖═▩ஜ••🍃🌸🍃••ஜ▩═❖

#ختم_شخصی
#رفع_تهمت
#حفظ_کردن_آبرو

⚠️توجـــــــــــــــــــــــــــه⚠️
اگر مشکلتون مشابه مشکل این بنده خدا
هست میتونید از این ختم استفاده کنید❤️

🖊🌹ســـــــــــــــوال⤵️

سلام سادات جان دستم بدامنت زندگی دو نفر داره از هم میپاشه برای یه تهمت چی بخونم تهمت از بنده خدا برداشته بشه آبروی یه بنده خدا رفت چی بخونم ابروش حفظ بشه شوهرش میخواد طلاقش بده توروخدا کاری بکنید😭😭😭

🖊🌹جـــــــــــــــــواب⤵️

آیه ۸۳تا۸۷شعراء هرکدام ۱۴مرتبه
ایه ۶تحریم ۱۴مرتبه
آیه ۲۷۱بقره ۷مرتبه
آیه ۲۶و۲۷نوح هرکدام ۳مرتبه
آیه ۸۸یونس درحدتوان بخوانید
آیه ۴۵آل عمران ۱۴مرتبه
آیه ۶۹احزاب ۳مرتبه
آیه ۱۹۴آل عمران ۲۰مرتبه

هدیه ۱۴معصوم هر روز تا نتیجه بخوانید

🔻با منتشرڪردن پیامها ↯با لینک↯ درثواب آنها شریڪ شوید🔺
✒️ ★᭄°ْ🇯‌🇴‌🇮‌🇳°ْ↯↷↓
https://eitaa.com/joinchat/1359151313Ca784b55c77
•┈┈••✾•◈💠◈•✾••┈┈•

پرورده کوردم❤

نماز تسخیر برای محبت ❤️ 🌴چنانچه بخواهید شخصی را با خود مهربان کنید و مسخَّر خود نمایید: دو رکعت نماز خوانده شود و در رکعت اول بعد از حمد آية الکرسی(ایه اول) و در رکعت دوم بعد از حمد آیه ۷ سوره ممتحنه را بخواند! و آن آیه این است: عَسَى اللَّهُ أَن يَجْعَلَ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَ الَّذِينَ عَادَيْتُم مِّنْهُم مَّوَدَّةً وَاللَّهُ قَدِيرٌ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِيمٌ و در قنوت نماز بعد از صلوات این دعا را ۷۷ مرتبه بگویید: اَللّٰهُمَّ لَیِّنْ لی قَلْبَ (اسم شخص و مادرش را بگوید) کَما لَیَّنْتَ الْحَدیدَ لِداوُود و سَخَّرتَ الریحَ لِسُلیمان. 📚کتاب خزائن الاسرار علامه نراقی رحمه الله 👈خانمها ادامه نماز را بعد از دوره خاصه شروع کنند و اشکالی ندارد. 👈حداقل تا ۴۰روز مرتب و منظم انجام دهید و نتیجه و تغییرات را اطلاع دهید . 

2706