2737
2739
عنوان

اکسم بهم پیام داد امروز+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3659 بازدید | 79 پست

توام عقلت سرجاش نیست 

رفتی تشکر کردی ازش؟ سین میکردی جوابشو نمیدادی تا بسوزه 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
توام عقلت سرجاش نیست  رفتی تشکر کردی ازش؟ سین میکردی جوابشو نمیدادی تا بسوزه

بی تفاوتی من نسبت به پیاماش بیشتر میسوزندش 

میدونم از خونسردی بدش میاد 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
نه برا چی بلاک بلاک برابچه هاست

بپاک پیامتو باور کن انقددد میسوزه

اون جوابی که دادی خیلی خز شده

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

بگو تشکر از لطفت 

دوره های آموزشی فشرده رو از مادر شما خریداری کردم خوشحالم مثمر ثمر واقع شدن 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
بی تفاوتی من نسبت به پیاماش بیشتر میسوزندش  میدونم از خونسردی بدش میاد

خود دانی ولی کارت خیلی خنده دار بود

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یک روزی در اون 5سال عاشقی من برای آخرین بار به تو گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)من بعد از تو زنده موندم ولی زندگی نکردم/
بگو تشکر از لطفت  دوره های آموزشی فشرده رو از مادر شما خریداری کردم خوشحالم مثمر ثمر واقع شدن& ...

عروس سلیطه   

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
بی تفاوتی من نسبت به پیاماش بیشتر میسوزندش  میدونم از خونسردی بدش میاد

پس این ایموجی رو پاک کن.😏.

این باعث میشه فکر کنه که ازش ناراحت شدی با اونحرف

همون نظر لطفته خالی بزار بمونه

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706