2733
2734

با ۷۵۰ میلیون می‌خواهیم برای سرمایه گذاری  خونه بخریم  سال ایمو  بعد بفروشیم + و وام مسگن زوجین بگیریم یه خونه در جای مناسب بخریم .

- حالا این خونه که برای سرمایه‌گذاری کجا بخریم بهتره ؟

۱- پرند: از خود تهران بیشتر ۲ ساعت راهه 

میشه در  فاز ۶ مسکن مهر ۵۰ متر چندین سال ساخت با قولنامه ای ( برگ برگه شرکت عمران ) خرید 

۲- مارلیک کرج 

۱۳ سال ساخت  بدون پارکینگ و اسانسور 

۵۰ الی ۵۵ متر 

قیمت از ۶۵۰ به بالا 

فاصله از تهران ۵۰ دقیقه 

۳- هشتگرد کرج 

فاصله بیشتر از ۲ ساعت 

با ۷۰۰ خونه نیمه کاره ۸۰ درصد ولی تازه ساخت میشه خرید 

با پارکینگ و آسانسور و انباری

متراز بالای ۷۰ الی ۹۰ متر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورت پیش خریده چون با این پول این گزینه ها وجود نداره 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳  مترو پرند دقیقا هر یک ونیم ساعت میاد  ولی مترو هشتگرد هر نیم ساع ...

هشتگرد شدید رو ب پیشزفت

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2740
ولی اون سر دنیاس 

با مترو دیگه فاصله معنی نداره

چند سال دیکه برا زندکی هم عالیه .خودمون کرجیم بفکرم اینجا بفروشیم بریم هشتگرد متراژ بالا بگیریم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
منظورت پیش خریده چون با این پول این گزینه ها وجود نداره 

داره قولنامه ای هست .پرسیدم که میگم 

اینجا هایی که میگم برای زندگی خوب نیست فقط برای خرید و فروش خوبه ....خوب بود که قیمتش ارزون نبود

بگرد اگه تو شهریار یا اندیشه پیدا نکردی  تو پرند  درضمن پرند از هشتگردنزدیکتره

پرند تز لحاظ پیشرفت از هشتگرد جلو هست ولی امروز رفتم با مترو باقر شهر پیاده شدم ون ۴۰ هزارتومان رفت ۴۰ برگشت چون مترو پرند هنوز کامل کامل راه نیافتاده از خود ماموران مترو پرسیدم گفتند بعد یک و نیم ساعت میاد در حالی که هشتگرد از لحاظ موقعیت از پرند عقی تره و امکانات نداره ولی با این مبلغ خونه تازه ساخت اونم بالای ۷۰ یا ۸۰ حتی ۹۰ متر مسکن مهر میتونی بخری کمی پول بزاری فاز ۴ هشتگرد هم میتونی بخری ۵ دقیقه فاصله داره 

ولی مالیک از همه اینا بهتره منتها ۱۳ سال ساخخت اونم بدون پارکینگ و آسانسور 

پرند که ۲ ساعت فاصله نداره تا تهران

دوست عزیز خودم امروز رفتم ساعت ۳ از چهارولی عصر حرکت کردم ساعت ۵ رسیدم میدان استقلال پرند .باور نمیکنی با نشان بزن ببین چقدره 

2706