2733
2734

میگم مگ تو دوران عقد دختر نفقه داره ؟ 

طرف میگفت دوران عقد هست درخواست نفقه کرده؟ جریان چیه؟ یعنی دوشیزه نبود؟ اولین باره میشنوم😐 

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔

ربطی به دوشیزه بودن نداره

در ازدواج دائم زن حق نفقه داره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وقتی عقد کردی دیگه همسرت باید خرجت رو بده چه دوشیزه باشی یا نباشی

پس برای چیه بعضی ها میگن تو دوران عقد سختمونه از شوهر پول بگیزیم؟ 

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
چون همیشه مردا طلبکارن زنا بی عرضه

🤣🤣🤣 

2740

اونا روشون نمیشه راحت نیستن تو بیان کردن نیاز مالیشون

و طبیعیه که آدم راحت نباشه اوایل 

خب تازه آشنا شدن

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
اونا روشون نمیشه راحت نیستن تو بیان کردن نیاز مالیشون و طبیعیه که آدم راحت نباشه اوایل  خب تا ...

ولی من اینجوری نیستم😐 از همون ظهر ک عقد کردم ‌لباس عقدمم در نیاورده ب شوهرم گفتم برام ۵۰ تومن نت بخر . 😂😂😂😂😂 اونم مدام میگفت صبر کن شب میزنم . اخر رفتیم تو ماشین بریم خونه ما زد  ب شبم نرسید

ولی من اینجوری نیستم😐 از همون ظهر ک عقد کردم ‌لباس عقدمم در نیاورده ب شوهرم گفتم برام ۵۰ تومن نت بخ ...

یه سریا راحت نیستن 

یه سریا هم نه مهم نیست براشون

من خودم حتی تو نامزدی هم راحت بودم چه برسه عقد 

اینکه شوهرمم اخلاقش جوری بود که راحت بودم باهاش تو این مسائل و اول خودش مطرح کرد بی تاثیر نبود 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند

چون زنا فکر میکنن براشون افت داره 

چون خودشون دلشون نمیخواد 

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤

عقد دائم وقتی میشن دیگه زن و شوهر حساب میان این عرف جامعه هست که عقد میکنن نمیرن سر خونه زندگی 

دیگه همه حقوقی که تو ازدواج به رن تعلق میگیره بعد عقد قابل مطالبه هست

فقط زن باکره در صورت جدایی نصف مهریه رو میگیره

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد.