2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اندام 

رنگ موی تیره

ارایش ملایم

لباس با طرح ساده 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

اندام مناسب 

نداشتن ارایش غلیظ و کلی عمل عجیب غریب 

پیداکردن استایل مناسب خودت 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2738

هیکل متناسب

پوست صاف بدون لک 

دندان های مرتب و سالم

چشمهای براق و شاد

رنگ موی تیره و کوتاه و مرتب 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
اگر اضافه وزن داری کم کن. کمتر آرایش کن. ابرو و مژه سنگین و رژ گونه پر رنگ به نظر من سن رو بالا میب ...

مرسی عزیزم❤️

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️
اندام مناسب  نداشتن ارایش غلیظ و کلی عمل عجیب غریب  پیداکردن استایل مناسب خودت

ممنونم گلم✨

چطور استایل خودمو پیدا کنم؟

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️

من قدم ۱۷۷ هست و قد کوتاه نیستم که بخاطر قدم باشه اما همیشه نوجوون بنظر میرسم

بخاطر صورتم که جوشای ریز داره مثل لک و پیسای ریز و چتری دارم و ارایشمم کمه و کلا زدن رژلب های صورتی گرم و قرمز نارنجی براق سن رو کمتر نشون میده

استفاده از رژگونه صورتی روی بینی و مرکز گونه ها

کلا هرچی نچرال تر باشی کم سن تر نشون میدی

💖💍متعهد به شاهزادمم با اسب سفیدش💍🌈
2706