2733
2734

پنج انگشت بگیری بخوری خیلی خوبه ، یک مشت پنج انگشت یک لیوان‌نصفی آب ، میتونی بهش زعفران اضافه کنی، خیلی تلخه ولی دماغ ت بگیر ، یهویی سر بکش، بعدش یک قند یا شکلات بزار دهن ت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂کاری نمیتونم دیکه بکنم واسم دعا کن خداییی بعدش مرگ حقمه خانوادم متوجه شعن بعد عرق رازیانه خوبه؟&nb ...

با دوست پسرت رابطه داشتی؟؟

نه جان فقط رازیانه بیین اگ نشدی بهم پیام بده مشکلت رو حل کنم اگ حامله هم بودی بگو راهش رو بگم بهت

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2731
زعفران عالیه، زعفران اینقد قوی، مامان بزرگ‌میگفت: زعفران‌بچه ۹ ماهه رو توشکم سقط میکنه ...

🥲خداکنه من دیروز دو لیوان تو آبجوش ریختم خوردم امرزو هم یکی دیگه تو چاییم هم ریختم هیچی

2706