2752
2734
دو هفته پیش ببخشید رابطه بدون داشتم و پردت بکارتم سالم بود اما قرص هیچی مصرف نکردم میترسم سر همثن با ...

همون ال دی ها کار رو خراب کرده 

اگ مایع ریخته باشه روی اونجا اتحمال بارداری هست و تنها راهش هم اورژانسی بود تا اگر اشتباه نکنم ۷۲ ساعت بعداز رابطه

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🥲سقطش چند درصه اصن شرایط بارداریو ندارم نامزدیم فعلا

میگن خیلی تاثیرمیذاره،اگه باردار باشی تازه تشکیل شده میفته فک کنم

من مجردم دقیق نمیدونم

ولی زنداییم میگفت هروقت پریود نمیشم یه لیوان پر زعفرون دم میکنم میخورم تحرکمم زیاد میکنم سریع پریود میشم

2731
وای نمیشه الان کاری چیزی خورد پریود شعم اخه تازه دوهفتس😑

دیگ رازیانه بخور و به خدا توکل کن🤣

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
میگن خیلی تاثیرمیذاره،اگه باردار باشی تازه تشکیل شده میفته فک کنم من مجردم دقیق نمیدونم ولی زندایی ...

من توی آبجوش زعفرون ریختم خودم دو سه تا لیوان هیچ ب هیچ

اگه همینجوری بجوشونم

2706