2733
2734
عنوان

چقدر بچه آدم خسته می کنه!

175 بازدید | 16 پست

می خواهی بخوابی ، همه اش باید بیاد کنارت و سر و صدا کنه و همه چیز به هم بریزه! 

می خواهی تلوزیون ببینی ، همون موقع میاد و می خواد شبکه پویا ببینه ! 

می خواهی ظرف بشوری ، چهارپایه میاره کنار سینک می ایسته و دست هاش می کنه زیر شیر آب تا ظرف بشوره و لباس هاش خیس می کنه! 

می خواهی کتاب بخونی ، میاد رو میزت می شینه! و می خواد با خودکار کتابت خط خطی کنه! 

براش مداد شمعی میاری که بشین کنارم و نقاشی بکش ، بعد رفتم دیدم رو دیوارها و در کمد ، مداد شمعی کشیده! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا ادما واسه چی بچه دار میشن ادامه نسلم که اصلا دلیل منطقی نیس 

همه اونهایی که انقدر می گفتند بچه بیار ، بعد بچه دیگه می رن پی کارشون و علی می مونه و حوضش! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

همه این سختیا وقتی سرحال باشی لذتن 

حیف که نا خیلی خسته و عصبی و بی حوصله ایم 

ظهر پریود بودم میخواستم دو دقیقه بخوابم میگفت نباید بخوابی بیا پیشم 

بعد کلی اصرار هی میگع میخوام برات کتاب بخونم 

حالا اون خودش خوابیده من باید پاشم پای کارام 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2740

کاش میشد دایه گرفت بندازیمشون بغل یکی دیگه بزرگ شن 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏 دیدید بالاخره بعد شش سال حامله شدم با دعای خانومای باردار سایت؟ خدا بغلمو با دستاش پر کرد 😭😭😭خدایا شکرت 
 همه اونهایی که انقدر می گفتند بچه بیار ، بعد بچه دیگه می رن پی کارشون و علی می مونه و حوضش!&nb ...

نه عزیزم اونا هستن در کمینن تا یه اشکالی ازت سر بزنه بمرن بهت ایراد بگیرن که بچتو درست تربیت کن

لطفا لایک نکنید ممنونم .
همه این سختیا وقتی سرحال باشی لذتن  حیف که نا خیلی خسته و عصبی و بی حوصله ایم  ظهر پر ...

تصور کن بعد ظهر خسته و گیج خوابی ، اونم اومده کنارت که دیگه بخوابه بعد می بینی پوشکش کثیف کرده و تازه باید بلند شی و پوشکش عوض کنی! 

2706