2733
2739

من شوهرم همش میگه وسایل خونه زیاد نخر طلا بخر سکه بخر لباس و خرت و پرت و لوازم خانگی و آرایشی نخر من منتظر میمونم شوهرم بره سر کار بعد میرم سفارش اینترنتی میدم لباس بچه و مثلاً لوازم خانگی و آرایشی و هرچی بعد شوهرم عین میگ میگ میرسه دستم رو میشه و...شانس من 🫠😑😂

برای سلامتی مامانم صلوات بفرستید منم برای شما صلوات میفرستم ❤️❤️❤️

کمی با دقت تر خرید کن  هر زمانی که خرید کردی بگو سر فلان ساعت برام بیارین

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شانس نداری خاهر😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
مامان منم اینطوریه  هیچی نمیزاره بخریم فقط طلا  به نظرم اصلا خو ب نیست  طلا اگه پو ...

منم همین و میگم دیگه الان لازم دارم چیزی بخرم همش طلا که چی بشه درسته پس انداز میشه ولی خب خیلی چیزها لازمن داشته باشیم 

2740
کمی با دقت تر خرید کن  هر زمانی که خرید کردی بگو سر فلان ساعت برام بیارین

خیلی هماهنگ میکنم ولی بازم لو میرم مثلاً یک بار گوشت کوب برقی خریدم خراب بود مجبور شدم بهش بگم تا پس ببره دم مغازه ای که خریده بود 😂

آدرس بزن خونه یکی دیگه 

نمیشه خونه مامانم آدرس دادم یه بار نوه هاش ظرفام و شکسته بودن هرچی اونجا بره سالم نمیمونه میترسم