2752
2734
عنوان

کاش یکی توضیح بده چطور بچه‌مو حموم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 41 پست

ما ک اینجوری بود ..‌ شوهرم میرفت حموم و حمومو گرم میکرد بعدش من بچه رو میبردم شوهرم میشستش منم اب میریختم رو بچه تموم ک شد لباساشو تنش میکردیم و میاوردمش بیرون .. من با لباس میرفتم ...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
یعنی پدرش نمی تونه یه لباس تن بجه کنه ؟من بچمو  حموم میکنم میدم دست همسرم بعد خودم حموم میکنم‌م ...

خب اسی، تا اون قسمت که گفتم بعد بده دست همسرت لباس تنش کنه

اوکی شد؟

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی پدرش نمی تونه یه لباس تن بجه کنه ؟من بچمو  حموم میکنم میدم دست همسرم بعد خودم حموم میکنم‌م ...

باباش اصلا بچه رو نگه‌نمیداره من حموم کنم نه بغلش می‌کنه اصلاااا هیچ کاری نمیکنه همه کاراش با خودمه 

2731

نگاه دیگه نزدیک یکسالشه راحت میتونی حمامش کنی 

برو از قبل وسایل حمام اماده کن 

حوله بچه را بزار تو حموم 

تنپوش خودتم بزار 

لیف و شامپو بزار کنار دستت با یه تشت کوچیک برای ابریز

یه وان یا تشت ابگرم درست کن که خیلی داغ نباشه ولرم باشه یه پارچه بنداز کف حموم خودت لخت شو بعد یه حوله بنداز روی پاهات  و بچه رو لخت کن و بشون روی پات بعد از تشت اب ولرم اب کم کم بریز بدنش ولی به سرش نریز 

بدنش که خیس شد شامپو به لیف بزن و تنش رو بشور زیر گردن و زیر بغل یادت نره بعد اب بریز کفا بره بعد طوری که مستقیم اب توی صورتش نریزه یعنی حالتی که سرش کمی پایینه اب بریز روی سرش بعد شامپو بزن به سرش و بعد دوباره همینجور اب بریز کفا بره حواست باشه صورتش کفی شد اب بریز روی دستت بعد صورتش تمیز کن و اب مستقیم روی صورتش نریز 

بعد یه اب به بدنش بزن و بعد من میزارمش توی تشت اب خیلی دوست داره یه کوچولو که اب بازی کرد تن پوشم میپوشم بغلش میکنم حولشو سرش میندازم و یکم اب بدنش میگیرم بعد اگه حمامت جا داره همونجا لباس تنش کن اگه نه بیارش بیرون

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
شوهرم ازین کارا نمیکنه

خب پس پست اولمو با هر انچه که نوشتم انجام بده

بفرما خانم بعضی شوهرا کاری ندارن و میگن خودت بیا

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔

من بچه ندارم ولی خواهرزاده برادرزاده هامو حموم بردم چند دفعه

فقط مراقب باش راه نیوفته تو حمام ک زمین نخوره اسباب بازی چیز رنگارنگ ببر بذارش تو وان یا لگن ک یه کمی آب داره اروم و کم کم اب بریز و اهسته شستوشو بده آب رو سرش نریزی یه دفعه ،چطور دستت ب پیشونی میگیری آفتاب چشاتو اذیت نکنه همون طوری دستت بگیر پیشونی بچه ،کم کم آب بریز و ...

من با لباس حموم کردم چون نگران بودم تو بغلم سُر بخورن

حتما حوله ببر داخل حمام که همونجا کمی خشک بشه تنش ،سرمانخوره

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
خب اسی، تا اون قسمت که گفتم بعد بده دست همسرت لباس تنش کنه اوکی شد؟

آخه یه جوری گفتی انگار پدرش هیچ مسئولیتی نداره تازه ایشون از حموم در بیاد لباس تنش کنه بخوابونه بعد بره خودشو بشوره انگار لقمه رو دور سرش میچرخونه خب یه لباس پدر تنبل لطف کنه تن بچه کنه که مادر خودشو بشوره یه دفعه بیاد بچه رو بخوابونه 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
آخه یه جوری گفتی انگار پدرش هیچ مسئولیتی نداره تازه ایشون از حموم در بیاد لباس تنش کنه بخوابونه بعد ...

اخه داره میگه همه کاراش با منه

شما خون خودتو کثیف نکن

هرچه این خانم میگن اسی جون انجام بده ایشون از مقامات بالا هستن و بهتر میدونن🩷

باباش اصلا بچه رو نگه‌نمیداره من حموم کنم نه بغلش می‌کنه اصلاااا هیچ کاری نمیکنه همه کاراش با خودمه& ...

خب عزیزم اشتباه میکنی مگه پدرش نیست؟اگه از الان عادتش ندی بزرگتر بشه بدتر میکنه من همسرم بخواد غر بزنه میگم فقط بچه من نیست ۹ درصدش با من باشه ۱۰ درصدش باید پا تو باشه دیگه یه لباس تن کردن دیگه سخت نیست نتونه انجام بده من پدرم هم اینجوری بود ما چقدر بزرگ تر شدیم مسئولیتش با مادرم بود هیچی دیگه مادرم اذیت شد الان هم مریض شده واسه همین به همسرم از همون اول عادتش کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خب عزیزم اشتباه میکنی مگه پدرش نیست؟اگه از الان عادتش ندی بزرگتر بشه بدتر میکنه من همسرم بخواد غر بز ...

از باباش یاد گرفته پدرشوهرم خیلی عجیب تره 

سه ماه تابستون چون حوصله بچه هارو تو خونه نداشت مادرشوهر با بچه هاشو می‌فرستاد خونه باباش کل تابستون مادروشهرم و بچه های قد و نیم قد میرفتن خونه باباش زندگی میکردند مدرسه ها باز میشد برمیگشتن🤐🤐🤐

از باباش یاد گرفته پدرشوهرم خیلی عجیب تره  سه ماه تابستون چون حوصله بچه هارو تو خونه نداشت ماد ...

وا این دیگه چه مدلش هست به نظر سعی کن عادتش بدی بخدا الان بجه هست متوجه نمیشی زیاد بزرگتر که بشه دردسر هاش هم با خودش بزرگ میشه اینجوری دیگه از پس تنها مادر بر نمیاد به وجود پدرش نیازی مخصوصا اگه بچت پسر باشه تو دوران بلوغ به وجود پدرش نیاز داره من اینو از رو خودم نمیگم مادر منم همین جوری مسئولیت بجه ها رو تنهای به دوش کشید چی شد الان ۴۵ سالشه مریضه فشار خون داره افسردگی داره قرص اعصاب میخوره حالش خیلی بده همش هم بخاطر بخاطر حرص جوشی که بر سر داداشم خورد البته داداشم هم نمک شناس بود زن گرفت گفت مادر خانواده کیلو چند فقط مریضی واسه مادرم موند همین از الان همسرت رو عادت ندی باور کن تا آخرش همینی که هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40