2752
2734
عنوان

کاش یکی توضیح بده چطور بچه‌مو حموم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 41 پست

بزار داخل وان بشینه دستات نقاب صورتش کن اب نره داخل چشماش با ی ظرف هم اب بریز روسرش شامپو بزن و بدنشو لیف بکش 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

وقتی میشینه تو وان باید کنارش بشینی مواظبش باشی و اینکه با لباس ببری بهتره دیگه بچه سر نمیخوره خیلی راحتی من برای بار اول برادرزادمو یکسالگی تنهایی بردم حمام با لباس خیلی راحت بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

😐😐😐من بچم 3ماهشه از 40روز ب بعد دیگه خودم حمامش کردم بچه شما ک‌ دیگه ماشالا میشینه بزارش تو وانش یکم آب بریز توش با چندتا توپ و جوجه ها مال حمام خودتم برو بشین پیشش باهاش حمام کن نوزاد یکی دو ماهه ک نیست ترس داشته باشه

چرا نمی تونه ؟من بجه هامو  تنهای حمومشون میکردم پسر اولم رو از ۶ ماهی این یکی رو از سه ماهگی هم ...

من مامانمو دیدم تو هرسه تامون خالم کمک دستش بود بالاخره خطرناکه

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

من بچم ۵ماهشه خودم تنهایی میبرم تا ۲ ماهگی با شوهرم میبردم

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

من پسرم رو از ۳ماهگی تنها حموم میزنم

الان ۵ ماهشه ی وان  حمومی پلاستیکی داره ی پتو پهن میکنم بچه رو میخوابونم توش 

جلوشو میشورم واروش میکنم پشت شو میشورم واسه سرش هم ایستاده میگیرم بای دست با دست دبگه می مالم و اب میریزم خیلی راحته

بچه تو ک دیگه بزرگه قشنگ بنشونش توی تشت پلاستیکی حمومش کن

کاری نداره ک

جدا حمومش کن بچه یازده ماهه میتونه بشینه بشونش تو وانش محافظ های وان هم هست یه چیزی مثل اسباب بازی حموم بده دستش تو وان لیف و شامپو بدن و بزن و شامپوی سر فقط مراقب باش نو چشمش نره بعدش میتونی با دوش دستی بشوریش حوله بپیچی 

من از چهار ماهگی خودم حموم کردم. من تو وان خالی می نشوندمش تا لیز نباشه. بعد با یه لگن کوچولو اب میرختم سرش و شامپو و لیف میزدم بعدم میگفتم سرتو بگیر پایین با یه دست جلو چشماشو میگرفتم و با یه دست اب می ریختم سرش. بعدم سرپا وامیستاد تنشو اب میگرفتم. حوله می پوشیدم. بیرون لباس تنش میکردم بعد خودم میرفتم حموم.‌

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
با لباس ببر خودت چهازانو بشین و بشورش بعد بده دست باباش شلوارتو در ار که خیسه بیا لباس تنش کن شرشو ب ...

یعنی پدرش نمی تونه یه لباس تن بجه کنه ؟من بچمو  حموم میکنم میدم دست همسرم بعد خودم حموم میکنم‌میام بیرون همسرم هم لباس تنش میکنه 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
یازده ماه ک دیگه کوچیک نیس راحت میشه حمومش کرد

سخت تره چون همش شیطونی می‌کنه نمیشه حمومش کرد همش میخواد در بره سرشو میاره بالا آب بره تو دهنش جیغ میزنم اصلا نمی‌ذاره حمومش کنم

من از سه ماهگی خودم دحترمو حموم میکردم تنها 

حمومش میکردم میاوردم میخوابوندم بعد خودم میرفتم حموم 

یازده ماهش ک بود میبردم ی چیزی زیرش مینداختم 

میشست رو پارچه براش توپ میبردم بازی میکرد 

خودمو میشستم اخرشم بچمو میشستم میومدیم بیرون

بزرگه دیگ تشت پر اب کن بشینه توش کم کم کاسه پر آب کن بشورش

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2706