2733
2734
سود و مالیات و هرچی که بخوان بگیرن همون پول وکیوم هست که 50 هزارتومنه. الان مثلا طلا گرمی 3346000 با ...

اهان مرسی عزیزم لطف کردی❤

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
@مامان_سبحان7     سلام عزیزم  ایشون سلطان وام های تاپیک هستن  و از هر نوع وا ...

سلام رویا جووون☺️🌹شکی نیست که مامان سبحان جان سلطان وام هستن... منم لطفشون فراموش نمیکنم چون همیشه هر سوالی داشتم کمک کردن. ان شاء الله خدا حفظش کنه.. ولی ناملد منم رسالت 8ساله وام میگیرم و 2ساله ک میفروشم ☺️☺️😉اینجا دیگه اجازه گرفتم ازتون و ممنونم که خوتون اول لایک کردید اون پیامو گفتم وام میفروشم.. حالا روم نشد بگم میفروشم گفتم مقداری دارم😬🤦‍♀️🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دخترا من هر ماه نزدیک۵‌..۶تومن پول دستم میاد ولی خرد خرد برا همین یهو خرج میشه تموم میشه میره

میخوام برا پس انداز طلای شکسته بخرم

بنظرتون برم طلا فروش قبول میکنه خرد خرد پول بهش بدم بعد یکم زیاد شد به چن گرم رسید یجا طلارو بده بهم؟

یا میتونم اعتماد کنم اصن؟یهو دبه نکنه نده

2731
منم یه سوال داشتم کد معرف ویپاد برای زیپاد کار نمیکنه؟مثلا کد معرف خودمو باهاش برا بچم زیپاد نصب کنم ...

سلام عزیزم باید برای زیپاد باشه حتما 

فکر کنم ۳۰ تا ۵۰ تومنه

ممنون میشم برای پسرمو بزنی 20856651

خدایا هم میدونی .. هم میتونی  میشه یه صلوات برام بفرستید ؟ 💜
ماشاالله چقد تاپیک داره میره جلو و من همچنان عقب😐

دقیقااا منم اینروزا نو مهمونیای خانوادگی و درسای بچه هاااا و هفتاد صفحه ی ای که عقبم و همچنان دام میخاد تو مباحث دورهمی هم شرکت کنم و صحبتای اونوررررم سردربیارم 😫🥴🥴🥴🥴

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
مرسی از توضیحاتت مفیدت واقعا میفهمن از عید تا الان خیلی خرج بیخوذی گذاشته تو دستمون اون روز سکه خرید ...

دخترتون چند سالشه؟

چون مدرسه میره من دوهفته یکبار حدود ۱۲۰ تومن خوراکی براش میخرم روزی یدونه میذارم براش

حالا شاید هفته ای یه بار یه بستنی بخره همین

حتی گاهی شده یه هفته اصلا براش خوراکی نذاشتم یا کیک پختم یا پنکیک، لقمه های متفاوت میوه حتما روزی یه مدل میذارم براش اصلا بهانشو نمیگیره که چرا امروز خوراکی ندارم

تو خونه هم همینطور، آجیل همیشه دارم یه روز درمیون یه کاسه میارم سه تایی میخوریم، همین کیک و پنکیک چون باهم درست میکنیم هم سرگرم میشه هم سالمتره میان وعده میخوریم میوه همیشه هست خداروشکر زیادم میخوره

یا یه سری چیزای جدید که از اینستا یاد میگیرم رو باهم درست میکنیم، خیلی هم حساسم که سر سفره حتما کامل غذاشو بخوره همین جلوی ریزه خواریارو میگیره

یوقتا مثلا بعدازظهر لقمه نون پنیرو گردو براش درست میکنم یه شیر و خرما درکل سالم خوری داریم خوراکی رو خیلی کمش کردیم 

قبلا اینجوری نبودا خیلی خوراکی میخورد ولی الهی شکر الان درست شده

آره دیگه همون پولی که طلا فروش برای خودش ب میداره برای پارسیان فاکتور نمیدن

بعدا واسه فروش مشکلی پیش نمیاد که فاکتور نداره؟

اگه شکایت کنی به جایی میرسه؟ ما الان تو همین وضعیتیم، پیش خرید کردیم یارو نیمه کاره ول کرده رفته تو ...

خیلی کارتون سخت میشه

اخرشم قسط بندی میکنن برای طرف 

شما باید همیشه برای چنین قرارداد مهمی از وکیل کمک میگرفتین یا حتما به وکیل میگفتی قرارداد رو چک کنه

یکی از دوستان ما رفت یه زمین خرید کل پس انداز این خانم بود که همسرشون فوت شدن

۱۲۰۰ داد زمین یک میلیارد و دویست تو شهرستان 

دو سال قبل

تو قرارداد نوشتتن چنانچه زمین مشکل دار بشه پولت بهت برگشت داده میشه

چیزی از برگشت به نرخ روز ننوشتن  

این خانم باید دو سال بره دادگاه و بیاد بعدم ۱۲۰۰ پول دو سال قبلش رو بگیره🥴

درسته داریم پس انداز میکنیم ولی ببینین طرف با بی تدبیری بدون مشورت پاشو گذاشته تو یه بنگاهی 

بعدم میگه بنگاه بود دیگه اعتماد کردم

یه سنگی انداخته تو چاه ده نفر عاقل باید بیان درش بیارن

اگر تازه در بیاد …

سلام خانوما خدا بخواد امروز میخوام برم اولین ربع سکه طول عمرمو بگیرم 😁

من حساب کردم ماهی باید ۴گرم طلا بخرم تا اخر سال تالان ۵.۵ گرم خریدم حالا این ربع سکه هم معادل همون میشه

بعد می‌خوام وام ۳۰ میلیونی ویپادم بگیرم باهاش ۷/۸گرم طلا بخرم اگ خدا بخواد

تصمیم بر این شد حقوق شوهرم ۹۰درصدش بره برا طلا و پس انداز

حقوق منم قسط و اجاره

از کار پاره وقت همسرمم خرج خونه رو بدیم

ما دونفریم ماهانه ۴-۵تومن خرج خورد و خوراکمون میشه دیروز تاپیک زدم فک میکردم ۵تومن زیاده پرسیدم بقیه گفتن ماهیی ۲۰ ب بالا خرج میکنن برا خورد و خوراک حسابی ب فکر فرو رفتم😁🤐

نوشته بود آیا کسی را چنان دوست داری که برایش بجنگی ؟نوشتم از جنگ ها بازگشته ام با زخم ها و موی سپید... یادگرفته ام صبور باشم و به تماشا قانع 💔
پیش فروش خریدن ریسک بسیار بزرگیه اونم تو این وضعیت رکود کارهای ساختمانی و خیلی از بساز بفروش ها توش ...

سلام عزیزم ما هم قصد داریم خونمون رو بدیم مشارکت گفته شیش واحد میشه سه تا ما سه تا اون با وسایل تو خونه مثل شیرالات و کابینت و این چیزا ولی من خیلی میترسم اگه وسط کار یه چی بشه ول کنه بره نمیدونم ورشکست بشه سه سالم طول میکشه ساخته بشه ممکنه ول کنه وسط کار؟ اون موقع تکلیف ما چی میشه

سلام رویا جووون☺️🌹شکی نیست که مامان سبحان جان سلطان وام هستن... منم لطفشون فراموش نمیکنم چون همیشه ...

وام ۱۰۰تومنی بانک رسالت چند درصده؟ 

شما چقد وام دارین برای فروش؟ چقد خودتون میگیرین؟

2706