2737
2739
عزیزم اگه بخام وام برایند 50 میلیونی بگیرم از همون اول افتتاح حساب میشه؟  باید چکار کنم؟  ...

بله میشه عزیزم باید داخل حسابتون پول بمونه طبق همون میانگین هایی که قبلا گفته شده .

و اینکه بله ویپاد به خانم های خانه دار هم وام میده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانممم عزیزم 😍😉 باریکلا بهت که در هر لحظه از زندگیت دنبال تغییری 😍🥰 خودت رو شده یه کوچلو تغ ...

عزیزم میتونی منو راهنمایی کنی؟خونه خریدیم باید طلامو بفروشم،تا آخر این ماه فرصت داریم،الان بفروشم یا صبر کنم؟

زندگی گر هزار باره بود...باره دیگر تو👫👪

دوستان تاپیک نو مبارک 

به قول یکی از دوستان منم  به فا ل نیک میگیرم 

و از سال جدید و ابتدای سال با شما شروع میکنم 

انشاالله که بتونم 

هر چند همسرم کل حساب کتاب و درآمد زندگی دست خودشه اما منم اینجام هم از راهکاراتون استفاده کنم بر زندگی مشترکمون هم دوست دارم 

مقداری پس انداز کنم بر آینده دخترم 

تو این ۱۰ سال زندگیم هر طلایی داشتم سال اول فروختم ودیگه ام جاش برنگشت گاهی خودم و سرزنش میکنم چرا ۳۰ سالمه عرضه نکردم همسرم و  مجاب کنم شده  یه گرم طلا بخره یا خودم جمع کنم بخرم 

اما دوست دارم انشاالله از سال جدید درکنار شما شده سالی یکی دوگرم طلا بخرم میدونم خیلی دیره ولی کار نشد نداره 

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2731
منم این مشکل رو با خیار دارم هر چقدرم به شوهرم میگم کمتر بخر گوش نمیده همیشه بعد چهار روز خیار لزج ...

خیارهارو هر وقت حس کردید داره خراب میشه با کلم پیچ و بادمجان و هر چی داشتید ترشی لیته بندازید...اگرم فقط خیار بود همونو درست کنید بعد اضافش کنید هر چی گیرتون اومد

معصومه جان لطفا اینم بهمون با جزئیات تعریف کن که چطور مثل شما جوری پس انداز کنیم که شوهرمون روحشم خب ...

تاپیک برگزیده رو بخون مدیریت یک هم میگن تا صفحه ۱۶ که منم نخوندم هنوز

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

سلام خانما سوالم بی ربطه اما گفتم شاید بتونید کمکی بکنید بهم. یکی به خاطر بدهی مالی زندان باشه ،سند براش بذاریم ،کار بدی هست؟یعنی عواقب داره برامون و ممکنه خونمون از دستمون بره؟؟؟خب توقع داره من سند بذارم چیکار کنم سند رو که بگم ندارمش؟

من اگر خوبم دعایت پشت دنیای من است مادر  
شهرستانهای شمال غربم فعلا،😍 من امروز کلی نعناع خریدم خشک کنم،🤗 باقالی هم کیلو۲۵بود اما دیروز جای ...

چرا نمی‌فهمم شهرستان شمال غرب کجاس 🤦🏻‍♀️😄

شمال غرب کجا؟🤦🏻‍♀️😄

تبی جونی من امروز سمت بازار تهران بودم

باقالی کیلو  ۱۸بود

2740

من چند روز پیش سکه پارسیان گرفتم 

همش حس میکنم کرد ت پاچم 😞

۹۰۰سوت داد ۳۳۰۰

کسی میدونه عیار سکه مهم ت فروشش یا نه؟؟

عیارش با عیار تمام ونیم فرق داره

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

من امروز تا حدودی به یه تصمیم جدید رسیدم

تا حالا طلای قسطی از یه آشنا میگرفتم

کارکرده با ۹درصد سود

نو از ۱۶ درصد با بالا

برا اقساط هم خیلی راه میاد هرمبلغ باهر فاصله زمانی کنار میاد

به نرخ روز یعنی ارزون بشه ارزونتر میگیره گرون هم بشه گرونتر میگیره

از حالا قراره هرمبلغ کم یا زیاد دستم بیاد جایی مثل طلای حقانی قلک طلا شرکت کنم و بدون سود باصفر درصد کارمزد بگیرم

اساتید عزیز ممکنه هنوز همه جوانب رو نسنجیده باشم بنظرتون کار درستیه؟

بااین قیمت طلا امروز من حدود ۳۲۰ تومن برا طلای کارکرده باید اضافی پرداخت کنم همین مبلغ حدود ۱۰۰ سوت طلا میشه برام

منتظر نظراتتون هستم💕

تاریخ عضویتم😅😅
من امروز تا حدودی به یه تصمیم جدید رسیدم تا حالا طلای قسطی از یه آشنا میگرفتم کارکرده با ۹درصد سود ...

طلای حقانی اینجور که من متوجه شدم درنهایت که شما میخواید ازشون طلا بردارید باید از بین طلاهای خودشون انتخاب کنید که بچه ها میگن سود و اجرت بالایی داره طلاهاش ، حالا خودتون برید سایتش رو چک کنید و مقایسه کنید کدوم روش به نفعتونه

2706