2733
2734
عنوان

خانم های سر زبون دار بیان

96 بازدید | 10 پست

ی تبریک روز معلم خودمونی بگید لطفا

نمیخوام از گوگل اینا باشه 

میخوام بفرستم برا معلمم

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       

سلام خانوم..... روزتون مبارک ان شاالله همیشه سلامت و موفق باشید 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانِ دوم من 

شاید با خودتون بگید چرا انقد خودمونی و بچگونه گفتم ولی یاد این افتادم که همیشه کلاس اول که بودم بهم میگفتن معلم شما مادر دوم شماست 

خیلی دوستت دارم و ازت ممنونم که باعث شدی احساس موفق بودن و داشته باشم 

دوست داشتم تا ابد مامان دومم رو نگهدارم و همیشه نگاهتون کنم 

ولی متاسفانه هیچ چیز تو دنیای ما آدما همیشگی نیست 

امیدوارم مهربونیتون موندگار باشه علمتون تاثیرگذار و عمرتون طولانی‌تر از کل سریال ترکیه‌ای‌های دنیا

عاشقتونم روزتون هزاار بار مبارک هممون باشه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
سلام مامانِ دوم من  شاید با خودتون بگید چرا انقد خودمونی و بچگونه گفتم ولی یاد این افتادم که ه ...

چه قشنگ مرسیی

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
سلام خانم جون خوبی عشقم روزت مبارک باشه دوستدارم مهربون .تبریک پسرکلاس دومیم به معلم کلاس اولش

😂😂😂داداش من کلاس اول یه نقاشی کشید که معلمش لباس عروس پوشیده بود زیرشم نوشته بود خانم امینی امیدواریم شما از دست ما عصبانی نشید ولی ما دوس داریم با شما عروسی کنیم 😐🤝🏻😂

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خیلی رسمی نیست🫠 من نمیتونم اینجوری باید دلی باشه 😂🤝🏻

من اینو برای معلم پسرم فرستادم

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌