2733
2739
عنوان

من دیگ رررررررد دادمممممم بمولا

116 بازدید | 8 پست

اول اینکه کاربری برای یکی دیگستا من چنتا تایپک زدم فقط 

اقا بعد سالیان ساااال با ی اقایی رفتم تو رابطه 

بعد من هیچیییی نمیدم ن سیاستی نه زرنگ بازی هیچی

بعد میام از نی نی سایتی ها میپرسم 

یسریا میگن ک نزار انگشتش بهت بخوره گفت دلم بغلتو میخاد هیچی نگو ک بدونه خط قرمز داری برای خودت و ..

یسریام میگن نه باید محبت کنی

توام بگو 

و ..

من الان چه غلطی بکنم؟! توروخدا همتون بیاین 

کمکم کنین ولی با دلیل 

دسبوس تک به تکتون هستم من ..

آن‌ نهِ🧷🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره اعتقادات و خط قرمزهای خودت تا چه حد باشه

اگر به نظر من باشه بنظرم بغل و اینا اوکیه و شاید بیشتر احساس محبت بهش بدی

بذار خیالت و راحت کنم هیییچکس از دختر بینهایت سرد و کم محبت خوشش نمیاد

ولی چیزای دیگه و رابطه و این حرفا قطعاااا نه

2731

رابطه برا بعد از ازدواجه ...الان تو دوران آشنایی هستین نباید رابطه داشته باشی چون ممکنه به هر دلیلی به ازدواج نرسه ..پس عقل حکم می‌کنه رابطه وبوس وبغل برا بعد از ازدواج باشه ...خودش هم اگه خواست همینو بهش بگو

برا خودت حریم بزار از دست و بغل شروع بشه سال دیگه بچه تو بغلی باور کن مرد جماعت ارزش این همه کارا رو نداره دست نیافتنی باش 

اگه حلال و حرام سرت نمیشه و خودت کلا آزادی پس ب خودت و عقایدت برمیگرده همه چی ب خودت برمیگرده شل کنی شل میگیره سفت بگیری سفت میگیره همه چی ب خودت بستگی داره 

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
بستگی داره اعتقادات و خط قرمزهای خودت تا چه حد باشه اگر به نظر من باشه بنظرم بغل و اینا اوکیه و شای ...

منم همینو میگم آجییی 

میگم مثلا من چیزی نگم اونم حرفی زدم یجور جواب بدم ک دیگ تکرار نکنه خوب در این حدم قشنگ نیس 

بغل خوب ی جور محبته 

ارامش میگیری ازش

اصلا ما شهرامونم فرق میکنه باهم 

حالا حرفشو من گفتم تو عمل ک خودمم دوس ندارم دستش بهم بخوره

آن‌ نهِ🧷🤍
برا خودت حریم بزار از دست و بغل شروع بشه سال دیگه بچه تو بغلی باور کن مرد جماعت ارزش این همه کارا رو ...

ن ن شل نیستم

اتفاقا سفتم

حالااا اگ گفت ک دلم بغلتو میخاد چی بگم در جوابش؟!

آن‌ نهِ🧷🤍
2740
ن ن شل نیستم اتفاقا سفتم حالااا اگ گفت ک دلم بغلتو میخاد چی بگم در جوابش؟!

بگو نمیشه عزیزم من برا خودم خط قرمزایی دارم 

از نظر کلامی اوکی باش هی بپیچون بزن ب بیخیالی و بحث عوض کن میدونی سیاست کارتو درست میکنه مثل همونا ک تشنه میزارن طرفو .....دهنشو سرویس میکنن اینجوری باش 

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....