2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدانننن😭😭😭😭

55 بازدید | 5 پست

تنبلی تخمدان دارم لاغرم ولی شنیدم  باید غذا رو کم کرد 

از یه طرف دو روزه دارم داروهاشو میخورمم ب شدت گرسنم میشه همش 😭😭😭😭😭😭😭 تا ی لقمه غذا میخوردم یادم میوفته میگن بابد غذارو کم کرد شیرینی رو کلا حذف کردم 😭😭😭😭 همش دلم کلوچه میخواد 🥲🥲🥲🥲😭😭😭 خود دکتر گف شیرینی رو کم کن 

تنبلی تخمدان نباید که غذارو کم کنی باید اصلاح سبک کنی

دارو نداره و اون داروهایی که داده فقط پریودتو منظم میکنه

اگه بخوای تنبلی رو کاملا رفع کنی یسر به پیج فلوراتاجیکی تو اینستا بزن

میگه باید چیکار بکنی

تنبلی تخمدان نباید که غذارو کم کنی باید اصلاح سبک کنی دارو نداره و اون داروهایی که داده فقط پریودتو ...

🥲🥲🥲🥲 یعنی میتونم الان کلوچه بخورم ؟ 

آخه بیشتر کاربرا میگفتن باید کاهش وزن داشته باشی غذا رو کم کنی فلان بهمان  منم گشنه نشستم گریه میکنم 🥲😭‌ نه بخاطر غذا و این زندگی گونه عننننننن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
🥲🥲🥲🥲 یعنی میتونم الان کلوچه بخورم ؟  آخه بیشتر کاربرا میگفتن باید کاهش وزن داشته باشی غذا ...

به خودت یک ماه وقت بده از چیزای که دوست داری رو بخور ولی  خیلی کم تا بتونی کم کم ترکشون کنی

هرچیز فرآوری شده مثل کیک و کلوچه و بیسکویت و ماکارانی و قند و شکر و هرچیزی که شکر توشه رو کم کم حذف کن و بجاش کشمش و گردو و بادم فراوان بزار دم دستت بخور کم کم عادت میکنی اولش سخته

وزنت اگه خوبه نیاز به کم کردنش نداری ولی ورزش سبک یاپیاده روی جلو آفتاب و رقص جلو آینه حتما داشته باش

اینا کمکت میکنن تنبلی تخمدانت خوب بشه