2737
2739

تو شهر ما که اینجور نیست

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تو شهر ما قدیمیا اره جداشدن اکثرشون ولی خانمای جوون که سالن به نام شهرو دارن نه همه شون متاهلن و دم به دیقه با همسری استوری میزارن و خوشبختن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
تو شهر ما قدیمیا اره جداشدن اکثرشون ولی خانمای جوون که سالن به نام شهرو دارن نه همه شون متاهلن و دم ...

پس خوبه خداروشکر والا منم دارم دوره ارایشگری میبینم میخوام سالن بزنم والا اینا رو ک دیدم ترسیدم اصلا🥹

پس خوبه خداروشکر والا منم دارم دوره ارایشگری میبینم میخوام سالن بزنم والا اینا رو ک دیدم ترسیدم اصلا ...

شغل سخت و پر مشغله ایه  ساعت کاریشم زیاده مخصوصا وقتی خودت سالن داشته باشی اگر همسرت همراه نباشه یکم شرایطت سخت میشه کلا خانم شاغل باید همسرش درکش کنه و گرنه اذیت میشه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2738