2733
2734

اذربایجان منظورته؟

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ینی بلد نیستین؟

چرا اتفافا جاهای خوبی در ارومیه قلب اذربایجان میشناسم میخوای بخری تو اذربایجان خوشگلمون؟

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2738
اره  اذربایجان و کردستان و کرمانشاه فکر کنم پارچه خوب قیمت مناسب داره

عزیزم اگه پارچه به چه مدل لباس میخوای مجلسی؟

چرا اتفافا جاهای خوبی در ارومیه قلب اذربایجان میشناسم میخوای بخری تو اذربایجان خوشگلمون؟

اذربایجان غربی ی استانه با مرکزیت استانی ارومیه😂وای فکر کردم فرق ارومیه و اذربایجانو بلد نیستی نگو از اون فشار خورایی

نه عزیزم ما ارومیه رو خودمون بلدیم قلبشم میدونیم کجاست

استارتر برای خرید پیج میخواد اگه داری خوشحال میشه کمکش کنی

اذربایجان غربی ی استانه با مرکزیت استانی ارومیه😂وای فکر کردم فرق ارومیه و اذربایجانو بلد نیستی نگو ...

شما اونقدر فشار میخوری که قبول نداری ارومیه اذربایجانه هرجا هم بری میگن اذربایجان حالا بشین اونقدر حرص بخور که ارومیه اذربایجانه تا گریت بگیره😂😂 دیگه ریپ هم نزن جواب نمیدم

شما اونقدر فشار میخوری که قبول نداری ارومیه اذربایجانه هرجا هم بری میگن اذربایجان حالا بشین اونقدر ح ...

اذربایجان یعنی اتش پرستان

من مشکلی با اسم اذربایجان ندارم

اینکه چ شهری چ فرهنگ و چ مردمی از کدوم قشر داره بستگی ب هرچیزی داره بجز اسمش

والا ما قبول داریم استان اذربایجانو🤣چ ربطی ب اسم داره

اذربایجان یعنی اتش پرستان من مشکلی با اسم اذربایجان ندارم اینکه چ شهری چ فرهنگ و چ مردمی از کدوم ق ...

خبر داری که جملت قیافه نداره😂

خیر همونطور که شما به خاک ایران القاب کردستان گذاشتین و سنندج شهر کورد نشنیه همچنین اذربایجان یک شهر تورک نشینه که فوقش ۳۰ درصدش ترکیب کورد لر فارس باشه (مثل همه شهرا) 

من فکر کردم صاحب تاپیک اشتباهی به ارومیه اذربایجانمون گفتن کردستان که گفتم منظورتون اذربایجانه شما گریتون گرفت و ریپ زدین😂

خبر داری که جملت قیافه نداره😂 خیر همونطور که شما به خاک ایران القاب کردستان گذاشتین و سنندج شهر کو ...

خب باشه بخواب تا تو خواب ببینی اینا ک گفتی

شما منظورت کیه؟ الان اینجا من گفتم ارومیه کردستانه؟ چرا اینقدر فشار میخورین؟ 

سنندج ی شهر کورد نشین یدونه ترک نداره لر هم نداره فارس هم اگه باشه برای کار اومدن ی شهریه مثل تبریز که کاملا ترک نشین هست

اما قضیه ارومیه متفاوته ارومیه شهریه ک ترک و کورد جفتشم زیادن و هیچ کدوم اقلیت محسوب نمیشن فهمیدن این سخت نیست ب حرف منو شمام نیست امار کشوری همینو میگه

تو ارومیه شهرایی هستن ک ۹۰ درصدی کوردن

و هستن ۹۰ درصدی آذری

این یعنی این دو قوم به صورت درهم تو این استان هستن

حالا شما دوست داری جور دیگه ای فکر کنی مختاری

روزتون بخیر

2706