2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز نهمی و راجع به دندون نظر میپرسیدی؟!😑اجازه بده ببینیم اصلا تجربی میاری و اون سه سال رو پاس می‌کنی و کنکور رو چه می‌کنی و شرایط چطوره بعد راجع به انتخاب رشته دانشگاه صحبت کن

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
چته؟ خب بعدش

هیکی دیگه شدنش که میشه تونم عین چی بخونی میای تجربی فقط ایشالله چن سال بعد عین من نشی خودتو لعنت بفرستی کنکور تجربی دهنتو صاف میکنه 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
هنوز نهمی و راجع به دندون نظر میپرسیدی؟!😑اجازه بده ببینیم اصلا تجربی میاری و اون سه سال رو پاس می‌ک ...

من میشستم حساب میکردم طرح پزشکی گذروندن اون موقع چن سالمه تخصصم بین دوتا رشته مونده بودم یادش بخیر  

هیکی دیگه شدنش که میشه تونم عین چی بخونی میای تجربی فقط ایشالله چن سال بعد عین من نشی خودتو لعنت بفر ...

واقعاً میشه عب نداره همه بی خوابیاشو ب جون میخرم شمام تلاش نکردی الان چند سالته

سگ برینه تو روزی که عین تو جو گرفتم خودمو جر دادم بیام تجربی اونم با نمرات هفتم و هشتم داغون اه

سگ برینه که تو روزی که منم جو گرفت به خاطر معدل خوبم رفتم تجربی،در حالی که ادبیات دوس داشتم،اه

2738
واقعاً میشه عب نداره همه بی خوابیاشو ب جون میخرم شمام تلاش نکردی الان چند سالته

تو به من میگی تلاش نکردی؟گل من تا هشتم شاگرد ته کلاس بودم همه می‌دونستن  جام تو کاردانش ولی خر زدم تا بیام تجربی ولی به کنکوری که رسیدم خستگیم موند نمیگم دوسش ندارم چون یاد تلاشام میوفتم یاد اینکه تو نهم همه دوستامو کنار گذاشتم  رفتم تو جمع بچه درسخونا ولی خستگیم بد وقتی افتاد

۱۸

سگ برینه که تو روزی که منم جو گرفت به خاطر معدل خوبم رفتم تجربی،در حالی که ادبیات دوس داشتم،اه

پشتی یا دوازدهم

پشتی یا دوازدهم

هیچکدوم،مسیر اشتباهمو تا آخر رفتم و الانم سر خونه زندگیمم یه بچه ی دوساله هم دارم😂

یه نصیحت خیلی مهم و بزرگ:برید دنبال چیزی که بهش علاقه دارید،یه وقت به خودتون میاید میبینید اصلا از مسیر لذت نبردید واسه رسیدن به مقصدی که فک میکنید ایده آلتونه،تازه،اگه رسیدنی در کار باشه

انرژی منفی نده

😐😐😐😐

فرزندم این انرژی منفی نیست دارم میگم وقتی هنوز اول راه هم نیستی و اطلاعاتت از رشته ها در این حد هم نیست که بدونی دندون در چه حده خودتو درگیر قبولی تجربی کن فعلا نه رشته های دانشگاهی

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2706