2752
2734
عنوان

شوهر معرکه همکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 38 پست
یعنی آدم خوشبخت وجود نداره؟ اینکه آدم ها اختلاف یا مشکل دارن درسته ولی اون مشکل در برابر عشق و علاق ...

خوشبختی ک ب معنیه این نیس ک مشکلی نداشته باشی

خوشبختی یعنی اینکه وقتی ناراحتی اونی ک میخای حواسش بهت باشه کنارت باشه لبخند رو لبت باشه حتی اگ مدام باهم نق و دعوا داشته باشین 

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
عاره بابا من میمیرم واسه شوهرم انقد دوسش دارم ولی مدام جروبحث داریم پوف نمدونم چرا انقد هردومون به ...

عزیزم  دوست منم همینه 

میگه بعضی مواقع در حد مرگ عصبیم‌میکنه   در عوض میگه از فکر اینکه نداشتمه باشمش گریش میگیره 

خوشبخت باشین 🥰🥰

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2731
عزیزم  دوست منم همینه  میگه بعضی مواقع در حد مرگ عصبیم‌میکنه   در عوض میگه از فکر ای ...

ممنون عزیزم همچنین خودتون

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
خوشبختی ک ب معنیه این نیس ک مشکلی نداشته باشی خوشبختی یعنی اینکه وقتی ناراحتی اونی ک میخای حواسش به ...

خب اینم همینه دیگه

شوهره حواسش بهش هست خیلی

این یعنی خوشبختی

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
منی که جدا شدم اصصصلا از این که یکی زندگی خوبی داره ناراحت نشدم به قرآن  تازه امیدوار شدم  ...

آفرین به شما

من زوج این مدلی میبینم عشق میکنم

کلا عاشق دیدن عاشقانه های دیگران هستم

تو خیابون زوجی میبینم که دست و تو دستن یا خیلی باهم اوکی هستن چشمان قلبی میشه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂