2752
2734
عنوان

شوهر معرکه همکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 38 پست

ایشالا ایشالا

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشبختیشون پایدار🌸

انشالله ک بهترش قسمت شماهم بشه💞

بهشون زیاد دقت نکن🦋

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
عزیزم همکارت فقط داره قسمت های خوب شوهرش رو تعریف میکنه و پز میده ،،، همه ی زوج ها بدون استثنا مشکل ...

آخه دیگ یک ساله باهاشم اونم هرروز همیشه پر از آرامشه 

امیدوارم باطنش هم مثل ظاهرش باشه 

عزیزم همکارت فقط داره قسمت های خوب شوهرش رو تعریف میکنه و پز میده ،،، همه ی زوج ها بدون استثنا مشکل ...

یعنی آدم خوشبخت وجود نداره؟

اینکه آدم ها اختلاف یا مشکل دارن درسته ولی اون مشکل در برابر عشق و علاقه ای که بهم دارن هیچِ

و اون مشکلو منطقی حل میکنن

من خودم احساس خوشبختی دارم همسرمم همینطور

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

عاره بابا من میمیرم واسه شوهرم انقد دوسش دارم

ولی مدام جروبحث داریم پوف

نمدونم چرا انقد هردومون بهانه گیر شدیم

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
آخه دیگ یک ساله باهاشم اونم هرروز همیشه پر از آرامشه  امیدوارم باطنش هم مثل ظاهرش باشه

البته شاید همکازتم ادم صبوریه 

یعنی  اینقدر دل گنده هست که اخلاقای بد شوهرشو نمیبینه و فقط خوبی هاش ب چشمش میاد

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
یعنی آدم خوشبخت وجود نداره؟ اینکه آدم ها اختلاف یا مشکل دارن درسته ولی اون مشکل در برابر عشق و علاق ...

چرا وجود نداشته باشه  

احساس خوشبختی  تا نبودن مشکل خیلی فرق میکنه 

استارتر  یه جوری گفت ک یه جورایی اون اقا همه چیز تمومه که همچین چیزی وجود نداره 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2706