2733
2734

حتی اگه خودتونم ناراحت باشید و طرفتون بخواد همش بهش محبت کنید و از کوچیک ترینه کوچیک ترین رفتارتون بیاد ناراحتی و دعوا راه بندازه 

چیکار می‌کنند کلا تو دعواها حتی اگه خودتونم خیلی خیلی ناراحت باشید و‌طرف هی تیکه بندازه و چرت ‌پرت بگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما خیلی کم دعوت میکنیم 😅 ولی خب همسرم معمولا سکوت می‌کنه یا دوتا تیکه بهم میندازیم دیگه میریم تو قیافه بعد ب ی بهانه ای صحبت میکنیم و تموم 

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry
2731

والا ما دوتا عاشق همیم دعوامونم بشه به دو دقیقه نمیکشه از بس این مرد مزخرف و اسکوله هی میخنده تا منم خندم بگیره اصلا اهل تیکه انداختن نیست ولی چرت و پرت زیاد میگه ولی یکی که میگه صدتا میشنوه

بااین ک عاشقشم اما امتاسفانه چون زوداز کوره در میرم و جوشی ام تو دعوا همه چی میگم اما بعدش هرجور شده از دلش درمیارما 😅

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
سکوت بهترین راهه سخته ولی شدنیه توی دعوا حرف حرف میاره و دعوا رو طولانی میکنه

حتی اگه سکوت هم باعث اذیت شدنش بشه چی؟!

تو اوج دعوا فقط بیاد بگه به من مهر بده حتی اگه خودتونم واقعا دلخور دلشکسته باشید 

2740
بااین ک عاشقشم اما امتاسفانه چون زوداز کوره در میرم و جوشی ام تو دعوا همه چی میگم اما بعدش هرجور شده ...

منم همینم بعدش مثل سگ میرم منت کشی به خاطر یه رفتار بدم تو ناراحتی حتی از یه عوض شدن لحن شما بگیر 

حتی اگه سکوت هم باعث اذیت شدنش بشه چی؟! تو اوج دعوا فقط بیاد بگه به من مهر بده حتی اگه خودتونم واقع ...

مهر بده؟؟؟؟

اینجور وقتا باید سعی کنی اول آرومش کنی

ببین چطور آروم میشه...

هرچی گفت بگو باشه انقدر حرص نخور نگرانتم درموردش حرف مینیم . وقتی آروم شد  حرفات رو بدون عصبانیت و تیکه انداختن و با لحنی آروم بگو

آقایون اول لحن صحبت رو میشنون نه کلمات رو. اگه لحن تند باشه جبهه میگیرن و حرفات رو نمیشنون