2737
2739

یعنی

مثلا

دوست پسرتون ی چیزی میخره 

و خانوادتون اطلاع ندارن که دوست پسر دارید

درامد هم ندارید بگید خودتون خریدید

حالا راه حل چیه

تو خیلی با ارزشی دختر ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای یاد اون روزا میفتادم 

تمام کادوهاشو میذاشتم تو یه سبد بزرگ قایم میکردم کمد های بالای کتابخونه که دست کسی بهش نرسه 

در سبد رو هم میذاشتم اگه کسی هم میرفت بالا نگاه نمیکرد توی اون سبد رو 

😂😂من یبار برام کادو تولدخرید اومدم خونه 🤣بابام دید گفت این چیه کی خریده گفتم دوست پسرم گرفته🤣😂باورنکرد درحالیکه من وافعیتو گفتم ی گلم خریده بود

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

بگو دوستم سخاوت به خرج داده و برام خریده😂😂

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 

اون پسر ارزش اینو داره که بخاطرش خانوادتو دور بزنی ؟

اگر بله 

که بهتره با مادرت در موردش صحبت کنی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
😂😂من یبار برام کادو تولدخرید اومدم خونه 🤣بابام دید گفت این چیه کی خریده گفتم دوست پسرم گرفته🤣😂ب ...

😂😂😂

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
چی خریده برات؟؟ازشون پول بگیر بگو خودم خریدم اونایی که میبرن خونه یا یکی تو خونه پایه دارن یا خیلی ...

هنوز نداده بهم . بهش گفتم نمیخواد بیاریش

ولی پیله اس

تو خیلی با ارزشی دختر ❤
بو‌د دوستم خریده  اگه خیلی سنگین بود بگو قرعه کشی 😂

دقیقا خودشم میگف بگو قرعه کشی بردی

گفتم اره اونا هم رو سرشون شاخه  

ولی فکر کنم همین دوست دختر خریده باشه اوکی تره

تو خیلی با ارزشی دختر ❤
2706