2752
2734
عنوان

چجوری چیزایی که دوستتون میخره رو وارد خونه میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون پسر ارزش اینو داره که بخاطرش خانوادتو دور بزنی ؟ اگر بله  که بهتره با مادرت در موردش صحبت ...

دور زدن که نیست

ترجیح میدم درجریان نباشن تا موقعی جدی تر شه

تو خیلی با ارزشی دختر ❤        Girl, you know I want your love
2731
دور زدن که نیست ترجیح میدم درجریان نباشن تا موقعی جدی تر شه

خب زمانی که خانواده مطلع نباشند و شما مجبور باشی مخفیانه کاری را انجام بدی میشه دور زدن و سو استفاده از اعتمادشون شاید خدای ناکرده به این واسطه آسیب ببینی 

وقتی مادرتون مطلع باشند در چهارچوب خودش این ارتباط 

سپری میشه و نگران این موانع هم نیستی 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
خب زمانی که خانواده مطلع نباشند و شما مجبور باشی مخفیانه کاری را انجام بدی میشه دور زدن و سو استفاده ...

خب مادرم احتمالا بخواد قطعش کنم ارتباطمو

🤣🤣😂اخرشم باهمون ازدواج کردم و قبل ازدواج‌بابام فهمید جدی جدی یکیو دارم😂😂

چه خوب... 

امیدوارم در کنار هم خوشبخت بشید❤

هرچیزی که درونِ توست زیباست ، حتی تلاش‌هایِ ناموفقت برای پنهان کردنِ غم‌هات🌱"...شاد باش و از تموم لحظه های زندگیت چه تلخ چه شیرین لذت ببر،زندگی بی ارزش تر و کوتاه تر از اونیه که بخوای غمگین بمونی -_•" 
خب مادرم احتمالا بخواد قطعش کنم ارتباطمو

🥺 پس مراقب خودت باش 

سعی کن آدم درستی انتخاب کنی 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

هر دختری قبل از ازدواجش ارتباطاتی داشته که ببینه  با هم تفاهم دارن یا نه

مهم اینه زیر نظر خانواده (حداقل مادر) باشه اگر ارتباطتون رو مخفی میکنید یعنی یه جای کار میلنگه

قطعا مشکل داره این رابطه که سعی در مخفی کردنش دارید 

نداره؟؟؟

و در اخر اولین اشتباه زندگی یه دختر اخرین اشتباه زندگیشه...

هر دختری قبل از ازدواجش ارتباطاتی داشته که ببینه  با هم تفاهم دارن یا نه مهم اینه زیر نظر خانو ...

داره

پسر پولداره ولی تحصیلات نداره

سنش کمه

منم بهش گفتم چندماه درموردت به خانوادم نمیگم

اشنا شیم

بعد چندماه اگه اوکی بود به خانوادم میگم تو هم رسمی میای

و اگه خانوادم ردت کردن

خودت باید مشکل رو حل کنی

فکر نکن به خاطرت از خانوادم میگذرم

همین که میدونید مشکل داره خودش خیلی 

مراقب باشید اولین و اخرین اشتباه زندگیتون نباشه

هیچ کس و هیچ چیز ارزش اینو نداره بخواید از اعتماد خانوادتون سوءاستفاده کنید

همین که میدونید مشکل داره خودش خیلی  مراقب باشید اولین و اخرین اشتباه زندگیتون نباشه هیچ کس و ...

کار خاصی که نکردیم   چرا انقدر منو ترسوندید