2737
2739

اونایی که میگن غلط کرده 

مگه میشه ، طلاق بگیر نیاین تو بحث

واکنشتون چی بود؟شوهرتون پشیمون شدبعدش؟با چی کتک خوردین؟

تا ز دست نرود قدر ندانی ...!

اره مال من بعد نیم ساعت میاد دست پاهامو میبوسه میگه گ و ه خوردم .کتک درحد سیلی ما بیشتر وسیله‌میکشنیم،🤣

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چیکار میشه کرد اگه میخوای زندگی حفظ بشه باید سعی کنی کار به اونجا کشیده نشه 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
منم بدتر زدمش چند بار این کار کردم الان چند ساله دیگه جرات نمیکنه ولی من میزنم

منم یبار زدم داخل پاس بیچاره به خودش می‌پیچید🤣🤣تا حالش بدسریع پوشیدم فرارکردم رفتم بیرون

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

مادر و پدرم نزدیک سی و خورده ای ساله دارن باهم زندگی میکنن من هنوز صدای بلند بابام نشنیدم چه برسه به زدن...تو را قدر خودتون بدونید هیچکس حق تعرض فیزیکی بهتون نداره...

2738

مامان من اینقدر کتک خورد بخاطر ما نرفت الان بابام عوض شده همیشه ازش تشکر میکنم بخاطر بچه هاش فداکاری کرده 💔

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
مادر و پدرم نزدیک سی و خورده ای ساله دارن باهم زندگی میکنن من هنوز صدای بلند بابام نشنیدم چه برسه به ...

میشه بگی چطور قدر خودشو ادم باید بدونه؟ 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

دوبار کتک خوردم یه بار پیشونیم زخم شد بارسوییچ زد 

یه بار هم با لگد میزد 

سر هر انگار از نظر اون من مقصر بودم 

ولی واقعا نبودم 

هیچی قهر 

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️

نمیدونم برای بعضی ها باورش سخته ولی بخاطر یسری اختلالات درونیم موقع دعوا دلم میخواد کتک بخورم تا بعدش بیاد بگه غلط کردم نازمو بیشتر بکشه 💔ولی چند ساله به خودش قول داده دست روم بلند نکنه

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 
اره مال من بعد نیم ساعت میاد دست پاهامو میبوسه میگه گ و ه خوردم .کتک درحد سیلی ما بیشتر وسیله‌میکشنی ...

بعضی اوقات اصلا ادم دلش صاف نمیشه

تا ز دست نرود قدر ندانی ...!
مامان من اینقدر کتک خورد بخاطر ما نرفت الان بابام عوض شده همیشه ازش تشکر میکنم بخاطر بچه هاش فداکاری ...

مامان منم همینطور ولی بابام بازم میزنه 

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
2706