2752
2734
قلب کوچیکشم تشکیل شده این کی اومد قلبم دراورد

ای جااان 

خدا برات حفظش کنه

این حالاتت الان خیلی طبیعیه منم تا وقتی بچم سه ساله بود اصلا دلم بچه نمیخاست و اگه بودم اعصابم خورد میشد امه یه چند ماه از سه سال بگذره ببینی دیگ نیازای بچت بهت کمتر شده دلت میخاد دومی و بیاری ک دخترت تنها نباشه

کلا بارداری اول هم با اینکه یکسال و سه ماه تو اقدام بودم بعد با داری احساس ناامیدی و پشیمونی داشتم

اینارو میگم بدونی این حالات و احساساتت خیلی طبیعیه بخاطر تغییر هورمونه

میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
امضا بچه اولمه نمیدونم چطور تغییرش بدم انقد ک بهم گفتن

😂عب نداره دیگ لازم نیس عوض کنی😂

میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
۳ سال خوبه خدایی من ۴ سالشه پسرم ولی الان یکم سمت راستم درد دارم امیدوارم اوکی باشه الان چند هفته ...

توام بارداری عزیزم؟

۳ سال خوبه خدایی من ۴ سالشه پسرم ولی الان یکم سمت راستم درد دارم امیدوارم اوکی باشه الان چند هفته ...

من یک درصد انتظار نداشتم چون پریودام نامنظم حتی شده دوهفته عقب ندازم این دفم ب این خیال بود واسه سرگرمی رفتم بی بی چک گرفتم و دو خط پرنگم شد یک هفته از موعد پریود گذشته بود البته ب حساب پزی ما قبلم

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا
و منی که ۱۰ ساله منتظرم و اینماه برا اولین بار iui شده بودم تا این دوهفته بگذره انگار ۱۰ سال پیر شدم ...

من چند روز انقد ناشکری کردم شوهرم میگه حداقل بزار ی بوه ناقص خدا بهمون نده یا انقد زشت باشه ادم نگاش نکنه از دیشبم شوهرم مثر شده ک سقطش کنیم 

و منی که ۱۰ ساله منتظرم و اینماه برا اولین بار iui شده بودم تا این دوهفته بگذره انگار ۱۰ سال پیر شدم ...

عزیزمم 

نا امید نشو دوباره iui رو تکرار کن

حتما میشی

انشالله امسال سال توعه😢

مشخصه خیلی مظلومه چون هیچکی هیچ ذوقی واسش نداره حتی حاضر نیستم دکتر برم ببنینم چی بخورم کمبودی نداشته باشم از استرسم اشتهام کوره

مشخصه خیلی مظلومه چون هیچکی هیچ ذوقی واسش نداره حتی حاضر نیستم دکتر برم ببنینم چی بخورم کمبودی نداشت ...

اتفاقا این جور بچه ها خواست خدا هستن و بعد ک دنیا بیان عزیز تر میشن

من چند روز انقد ناشکری کردم شوهرم میگه حداقل بزار ی بوه ناقص خدا بهمون نده یا انقد زشت باشه ادم نگاش ...

خدا ب ناشکری های شما ک بهم ریختگی هورموناته نگاه نمیکنه 

اشکالی نداره واس این چیزا خودتو نگران نکن

من چند روز انقد ناشکری کردم شوهرم میگه حداقل بزار ی بوه ناقص خدا بهمون نده یا انقد زشت باشه ادم نگاش ...

یکی از اشناهامون ناخاسته دومی و باردار شده

تو فکر طلاق هم بود خواست سقط کنه بچه سه ماهه رو بعد نمیدونم چی شد پشیمون شد 

پسری ک دنیا اورد بوووور چشم ابییی مهربون و اروم 

بهش میگفتم اگه اینو سقط میکردی میخاسی چیکار کنییی

دیگ خدا همچین بچه ای بهت نمیدادا

حالا بچه اولش سبزه و لاغر زیاد خوشگل نیست ولی با نمکه 

خدا ب ناشکری های شما ک بهم ریختگی هورموناته نگاه نمیکنه  اشکالی نداره واس این چیزا خودتو نگران ...

واقعا من نمیتونم با بارداریم کنار بیام چه برسه باز پرسی زایمانو شیر دهه بی خابی کولیک دندون واکسن بگذرونم میزنم خودمو نابود میکنم بخدا اصلا زندگی نکردم من چندسالمه بد میاد همش درگیر بچه باشم

2706