2733
2734
حاملم هنوز امید داشتم ذروغ باشه

خوشبحالت 

کاش منم اینجوری سوپرایز میشدم 

کاش یه لحظه جای تو بودم تو سونوگرافی و دکتر بهم میگفت حامله ای 

عزیزم بعضیا این حال تورو این لحظه تورو و جای تو بودن رو از خدا با گریه میخوان ناشکر نباش و قدرشو بدون

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم دقیقا اخرین پریودم ۲۹ /۱۲بود مثل منی

توام بارداری منم 12/29بود این سونو بیشتر نشون میده سن بارداریو این چه مدلیه خب تو پریوذی ک باردار نشدم

من و نی نیه هشت هفتم خدا بدون هیچ درمانی باردار شدم.مرسی خدا
2731
قلب کوچیکشم تشکیل شده این کی اومد قلبم دراورد

خداروشکر خدا این نعمت قشنگ رو بهتون داده میشه برای منم دعا کنید یه نگاهی هم به دله شکسته من بکنه دامنم سبز بشه

'الَلَـﮬ‌ﮧَـمﷺصََلَِّﷺوََسََـــلَِّـم 💜وََبََارَِكَ عََلََىَﷺ🌼مـَُحَـمـََّـــــدٍَ ﷺ👑◯وِأّلَهِ وِصٌحٌبِهِ أّجِمَعٌيِّنﷺِ‏                 ٭• •🌙  . ‏      .  
حاملم هنوز امید داشتم ذروغ باشه

اگه نمیخای پس امضات چیه‌

میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
خداروشکر خدا این نعمت قشنگ رو بهتون داده میشه برای منم دعا کنید یه نگاهی هم به دله شکسته من بکنه دام ...

بخدا هزار بار گفتم کاش اینو ب کسی میداد انتظارشو داره 

بخدا هزار بار گفتم کاش اینو ب کسی میداد انتظارشو داره 

😔😭

'الَلَـﮬ‌ﮧَـمﷺصََلَِّﷺوََسََـــلَِّـم 💜وََبََارَِكَ عََلََىَﷺ🌼مـَُحَـمـََّـــــدٍَ ﷺ👑◯وِأّلَهِ وِصٌحٌبِهِ أّجِمَعٌيِّنﷺِ‏                 ٭• •🌙  . ‏      .  
توام بارداری منم 12/29بود این سونو بیشتر نشون میده سن بارداریو این چه مدلیه خب تو پریوذی ک باردار نش ...

من ازمایشم مثبت بود ولی نه ماه پیش خارج از رحم شدم الان هنوز دکتر و سونو نرفتم امیدوارم اوکی باشه

چند هفته نشون میده؟

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
خوشبحالت  کاش منم اینجوری سوپرایز میشدم  کاش یه لحظه جای تو بودم تو سونوگرافی و دکتر بهم ...

اخه من بچم کوچیکه الان واسه چمه تازه داشتم نفس میکشیدم

2706