2737
2734

ببینید من با کسی نبودم تاحالا و قبلا حدودیه ماهی بود که هی ازهمین پیامامیداد اولین بار فقط پرسیدم شما که گفت نمیشناسی گفتم نه بازم پیام دادازاون بعدبعد فقط سین زدم وجواب ندادم دیدم خسته نمیشه بلاکش کردم الان باز پیام میده با اکانت دیگه بنظرتون منو میشناسه میخوادببینه واکنش من چیه؟ یادلیل دیگه ای داره الان شات میزارم ازپیامش ببینید

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون میشم نظرتونو بگید 

من فقط سین میزنم جواب نمیدم برای اولین باره که یکی اینجوری مزاحممه یکم استرس دارم حس میکنم زیرنظرم داره

2731
ممنون میشم نظرتونو بگید  من فقط سین میزنم جواب نمیدم برای اولین باره که یکی اینجوری مزاحممه یک ...

بگو اگ اشنایی خودتو معرفی کن در غیر اینصورت شکایت میکنم ازت

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2740
بگو اگ اشنایی خودتو معرفی کن در غیر اینصورت شکایت میکنم ازت

میگم شاید میخواد واکنش منوببینه اینجوری بنویسم مسخرم میکنه شاید فامیله 

آیدیموچندبارعوض کردم ولی انگار شمارموداره که بازپیام میده

بده پلیس فتا

خانوادم درجریان نیستن نمیخوام بفهمن وگرنه ممکنه دیدگاهشون نسبت به دانگاه رفتن من تغییرکنه و نسبت به من حساس بشن

کو عکس؟😐

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
میگم شاید میخواد واکنش منوببینه اینجوری بنویسم مسخرم میکنه شاید فامیله  آیدیموچندبارعوض کردم و ...

چ ایرادی داره ایشون در هرصورت مزاحم محسوب میشه اگ اشناس ک بگه فلانی ام مزاحمم ک باشه بگی شکایت میترسه میره

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
2706