2733
2739
عنوان

پرینتر HP یا Canon بخرم ؟

62 بازدید | 8 پست

من و خواهرم محصل هستیم ، میخواهیم یه پرینتر بخریم چون جزوات مدرسه و آموزشگاه خیلی زیاده اصلا به صرفه نیست که بیرون چاپ کنیم.و قابلیت ها زیر رو هم داشته باشه :

پرینتر لیزری / سیاه و سفید / چاپ دو رو / سایز A4-A5 / جوهرش شارژی باشه / کیفیت چاپ بالا / سرعت چاپ بالا / هزینه نگهداری و شارژ جوهرش به صرفه باشه /عمر طولانی داشته باشه / تعداد برگه های پرینتی هم زیاد باشه و خراب نشود

چون هر کدام از جزوه های ما 100 الی 300 صفحه است 

کانن بهتره یا اچ پی ؟ شما چه مدلی دارید ؟ راضی هستین ؟

اچ پی حرف نداره

هم برای خودم هم برای خونه مامان اینا هم برای خواهر زاده ام اچ پی هست

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کانن دارم ، راضی ام . اچ پی هم خوبه.  لیزری سیاه و سفید بخر ، کارتریجش هم راحت شارژ میشه ، خر ...

مدلش رو میدونی ؟ کیفیتش خوبه ؟ راضی هستی ؟

میشه باهاش تعداد زیاد چاپ کرد ؟

هزینه شارژ کارتیج ش چقدره ؟ 

مدلش رو میدونی ؟ کیفیتش خوبه ؟ راضی هستی ؟ میشه باهاش تعداد زیاد چاپ کرد ؟ هزینه شارژ کارتیج ش چقد ...

Mf3010

چند سال پیش خریدم نمیدونم الان هست یا نه .

کارتریجش رو خودم شارژ میکنم یه پودر میخرم ۳۰۰ تومن 

۸ بار میره .

بیرون نمیدونم چند میگیرن  .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2740
مرسی گلم :) اسم و مدل پودرش رو میدونی ؟

بستگی به پرینتری که میخری و کارتریجش باید پودر مناسب خودشو بخری .

شما اگر هر ماه کارتریج رو نخوای شارژ کنی ببری بیرون برات به صرفه اس.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ