2733
2734
عنوان

کیست تخمدان توروخدا بیایننن

105 بازدید | 21 پست

خانما من رفتم سونوگرافی گفت یه کیست بزرگ داشتی از داخل خونریزی کرده نگران نباش خودش جذب میشه. ولی من استرس گرفتم یکم، تنبلی تخمدان هم دارم.

پریودام منظمه فقط موهای زائد دارم. کیستم ۴۲ در ۳۲ میلی‌متر نوشته. خیلی بزرگه؟ کسی مثل من بوده؟ با دارم خوب میشه؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نمیدونم فقط میدونم استرس اصلا خوب نیست

وقتی دکتر گفته جذب میشه پس حتما پیز خاصی نیست دیگه،نهایتا برو پیش یه دکتر دیگه باز چکاپ شو

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍

منم عین توام ...از داخلم خونریزی کرده ...کیستم از تو بزرگتره .هفت سانته ...دکترم بهم اچ دی داد و یک سانت کوچیک شد ولی من نتونستم بخورم .اگه تو دارو بهت میسازه آره با دارو حل میشه نگران نباش

2740
چه علائمی داشتی؟

هیچی اصلا، من میرفتم لیزر با اینکه خیلی از موهام رفته ثلی گفت اونجوری که میخوام جواب نداده برو آزمایش و سونو بده. آزمایشم خوب بود سونو اینجوری بود. حتی سونوگرافه گفت جالبه که دردم نداری.

منم عین توام ...از داخلم خونریزی کرده ...کیستم از تو بزرگتره .هفت سانته ...دکترم بهم اچ دی داد و یک ...

من مامانمم خیلی سال پیش هفت سانت کیست داشت عمل کرد تنبلی تخمدان هم داشت، فکر کنم ارثی باشه. الان برای من خیلی بزرگه؟

2706