2733
2739
عنوان

ضربه به سر نوزاد

173 بازدید | 24 پست

سلام 

دخترم ۱۷ روزشه الان بغلم خوابیده بود یهو نمیدونم چی شد گوشی از دستم سر خورد از فاصله ی نزدیک افتاد روی پیشونیش ینی بین پیشونیش و بین ابروش 

یه لحظه ترسید از خواب بیدار شد گریه کرد کمی تکونش داد آروم شد باز گرفت خوابید 

دارم سکته میکنم به نظرتون اتفاقی براش افتاده؟؟ چیزیش شده؟؟ اگه تجربه دارین میشه بگین؟؟

نه چیزیش نمیشه فقط دردش گرفته طفلکی 

ملاجش ولی مهمه نباید ضربه بخوره 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرو رفتگی نداره پیشونیش؟

ضربه شدید بود؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2731

❤️آروم باش اول عزیزم

ولی اگر از نزدیک خورد بهتر یک دکتر ببری

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2740

نه رو داداش منم افتاد اگه زود گریه اش بند اومد مشکلی نیست 

کلا ضربه به سر وقتی خطرناکه که بچه بی حال بشه استفراغ کنه و گریه اش بند نیاد خواب بوده دردش اومده

شیرم زیاد نده استفراغ کنه نفهمی مال کدومه تا ۴۸ ساعت معمولی بده

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  

نذار بخوابه شیر بده بهش 

و اینکه موقعه ای ک فرشته کوچولو دستت یا کنارت خوابه گوشی بزار کنار ک این اتفاق ها نیفته چون طبیعی 

گوشی من صد بار از دستم افتاده توی صورت خودم گوشی سر میخوره

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

منم وقتی خواهرزادم کوچولوبود میخواستم باهاش سلفی بگیرم اونم چندروزش بود یهویی گوشیم افتادروسرش خیلللللی گریه کرد ولی خداروشکرچیزیش نشد منم ازترس اصلا به خواهرم نگفتم چیشده😂😂😂😂😂

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد...
منم وقتی خواهرزادم کوچولوبود میخواستم باهاش سلفی بگیرم اونم چندروزش بود یهویی گوشیم افتادروسرش خیللل ...

میگن بچه رو دست خاله ندین  

طرفدار خواهرشوهر و مادرشوهر....داییم که ازدواج کرد فهمیدم مقصر عروس ها هستن  ....چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  
میگن بچه رو دست خاله ندین    

دقیقا😂یباردیگه هم که یکی دوماهش بود لُپشو محکم گازگرفتم درحدلالیگاگریه کرد بازم نگفتم به خواهرم که چیکارکردم هرچی پرسیدنگفتم😂😂😂😂😂😂😂

بیچاره خواهرزادم🤣

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد...
فرو رفتگی نداره پیشونیش؟ ضربه شدید بود؟

نه نداره قرمز هم نشده شبیه محکم نبود از فاصله ی کم بود زود برداشتم جوری ترسیدم که اصلا نفهمیدم چجوری گوشی افتاد یا چجوری گوشی رو پرت کردم اونور

2706