2733
2734
عنوان

نی نی سایتای رو درک نمیکمم

403 بازدید | 45 پست

واقعا درکش سخت و عجیب😂🤕به یه سری از موضوعات نقطه ضعف دارن مثلا اگه دعوای عروس و خانواده شوهر باشه و مقصر صدرد عروس باش بازم پشتشن و خانواده شوهر بد میشن یا مثلا اگه تاپیک خیانت باش کلی مرد و سرزنش میکنن اره طلاق بگیر و اه و نفرین ولی اگه زن خودشو خیانت کنه خیلی اروم بازم پشت اونو میگیرن مرد بد ماجراع میشه و عاشق عکسن و حتی اگه اون عکس ی دیوار باش تند تند بزبز مبکنن😂وخیلی موضوعات دیگه

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

دقیقا 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا منم همین الان تایپک زدم 

خیلی عجیبن یه موضوع توی دو تا جنسیت فرق داره براشون خیانت مرد بده ولی خیانت زنو میگن حتما دلیل داره😐

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
گاهی وقتا دلم میخواد از منطق یه سریا کلمو بکوبم به دیوار😂😑

می تو🤣🤣🤣

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
دقیقا منم همین الان تایپک زدم  خیلی عجیبن یه موضوع توی دو تا جنسیت فرق داره براشون خیانت مرد ب ...

دقیقا همینه 

چن دقیقه پیش ی تایپک زن خیانت کرده بود خیلی عادی برخورد کردن تازه یکی نی نی یار رو تگ کرده بود گفتن چیکار داری کمک میخواد و فلان و....حالا اگه موضوع خیانت مرد بود واویلا

کاربر جدید نیستم به دلایلی کاربری قبلیم رو تعلیق کردم🚶‍♀️

الان lili_82@ این موضوعو بیان کرد اما قفل کرده بود

میخواستم‌اونجا بگم کاملا موافقم با حرفاتون خیلی بد توجیه میکنن خیانت زن و مرد نداره ب ی اندازه مخربه و کثیف

یادمه ی دختری تاپیک زده بود ک با ی مرد متاهل دوس بودم با من مدام چت میکرد و رابطه و اینا الان پشیمونم همه میگفتن خدا میبخشه اما برام عجیب بود ک اینا حق الناسو نمیدونن چیه مگه میشه وقتی در حق کسی بد میکنیم خدا ببخشه؟؟؟؟

دقیقا همینه  چن دقیقه پیش ی تایپک زن خیانت کرده بود خیلی عادی برخورد کردن تازه یکی نی نی یار ر ...

اون کاربر من بودم تگ کردم دیدی ریخته بودن سرم 😂😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706