2733
2739
عنوان

دیشب فکر کردم شوهرم جنه

326 بازدید | 25 پست

رفته بود مأموریت قرار بود یکماه دیگه بیاد.یدفعه زنگ زد گفت یک ساعت دیگه خونه ام آماده شو بریم بیرون.کلی تعجب کردم ولی نپرسیدم کجا میریم پیش خودم گفتم لابد میبرتم مرکز خریدی رستورانی چیزی.

شب بود ساعت ۱۱ بارون هم میومد آقا منو برداشت برد خارج از شهر هوا طوفانی بود از ماشین پیاده کرد برد منو گذاشت زیر یه درخت بید. تو راه همش پاهاشو چک میکردم ببینم ب جا پا سم نداره🤣 بعد گفت همینجا زیر درخته بشین من میرم الان میام.وقتی تو اون ظلمات شب تو هوای طوفانی زیر درخت منو ول کرد قطع یقین گفتم دیگه جن بود🥲بعد چن دقیقه دیدم رفته ماشین رو که پایین جاده پارک کرده بود بیاره زیر درخت.

خلاصه که عجیب غریب بود پشمام ریخت.

خانوما تو روبیکا گروه لاغری مخصوص بانوان  داریم اگر خواستید اددتون کنم.

هوا بارونی بردتت کوه و دشت؟

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

خوب بعدش چی شدیعنی اون ادم نمیدونست توهوای بارونی نیمه شب زیردرخت نمیرن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب بعدش چی شدیعنی اون ادم نمیدونست توهوای بارونی نیمه شب زیردرخت نمیرن

فاز برداشته بود به خیال خودش خیلی فانتزی و عاشقانه بود کارش

جاقحط بود؟ 😂

دلش تنگ شده بوده زده ب مغزش خوب کار نمیکرده اونموقع

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
جاقحط بود؟ 😂 دلش تنگ شده بوده زده ب مغزش خوب کار نمیکرده اونموقع

ها بخدا هیچی هم بهش نگفتم ولی سکته کردم

2740
منم دقیقا دیشب فکر کردم شوهرم جنه پاشو نگاه کردم چقدر مثل همیم

مگه چیکار میکرد؟امان از دست مردا🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فاز برداشته بود به خیال خودش خیلی فانتزی و عاشقانه بود کارش

حس میکنم فیلم اَفتر اون صحنه ایی که پسره دختره رو میبره کنار رودخونه رو دیده

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
ها بخدا هیچی هم بهش نگفتم ولی سکته کردم

کارخوبی کردی

انشالله عشقتون پایدار🌸💞🦋

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2706