2737
2734

بچه ها نزدیک سه سال میشه ازدواج کردم و اوایل فکر میکردم این آدم نرمال نیست و بعد پیش خودم میگفتم لابد مشکل از منه بعد از چند وقت فهمیدم که نه واقعا این آدم یه اختلالی داره مثلا دوران نامزدی تا چیزی میگفتم سریع جوش می‌آورد و خودشو میزد در حد خونین و مالین منم جلوشو می‌گرفتم آسیب میدیم و همیشه هم طرف خانوادش رو می‌گرفت بخاطر اونا منو خرد میکرد و الآنم ازدواج کردم میبینم اونا بهم جلو چشمشربی احترامی میکنن و میگه نه تو باید کوتاه بیای و حتی ناراحت هم نشی و  ادمو تا اوج محبت و بیرون و کارهای خوب می‌بره  بعد شب یهو بی دلیل به ثانیه نکشیده مودش تغییر می‌کنه یه موضوع رو وسط می‌کشه و کش میده و همش دنبال سوال و جواب پرسیدن از آدم و همیشه منو رو مقصر می‌دونه و صد خودشم آدم بزاره باز میگه کم گذاشتی و از این بیشتر باید میزاشتی و هیچی راضیش نمیکنه و همیشه دنبال تحقیر کردن آدمه و تو بلد نیستی و تو نمیتونی و از پس برنمیای و کوچیکت می‌کنه و حالش خوب میشه همیشه حرفشو میزنه و ناراحت می‌کنه ادمو ولی بعدش مظلوم نمایی که من چیزی نگفتم و مقصر نیستم تو زیادی حساسی از بحث کردن خوشش میاد حتی اگه چند ساعت طول بکشه و آخرم به نفع خودش تموم می‌کنه و همش خودش رو فدای خواسته های خانوادش می‌کنه و نمیتونه به اونا نه بگه و من می‌خوام بدونم چه مشکل روانی داره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
2706