2737
2734

بهم بگین که رفت بهم بگین که اگه دوسم داشت نمی‌رفت بهم بفهمونین که دختر تو التماسش کردی گفتی نرو ولی رفت ترخدا از چشم بندازینش هرجور که میتونید 

من دنبال یه تلنگرم تا از فکرش درام فراموشش کنم

ترخدا کمکم کنید

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

بهم بگین که لاشیه و با صد نفر میپره بهم بگین که استوری و حرفاش هیچ کدوم برا من نیسن و مخاطباش کسای دیگ آن

بگین بهمم

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

صبور باش همه چیز خوب میشه الان نیازی نیس ازش متنفر بشی فعلا دوره سوگه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
صبور باش همه چیز خوب میشه الان نیازی نیس ازش متنفر بشی فعلا دوره سوگه

امیدوارم الان یکماهه گذشته

خودت گفتی بهم بگو:

منم میگم خلایق هرچه لایق

اگه لایق آشغالی خب بفرما برو طرفش🤌🏻

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
خودتو خار نکن بعدها مث چی پشیمون میشی  حماقت نکن

چیزای دیگ هم بگو الان یماه گذشته

خودت گفتی بهم بگو: منم میگم خلایق هرچه لایق اگه لایق آشغالی خب بفرما برو طرفش🤌🏻

مرسی عشقم

2740
امیدوارم الان یکماهه گذشته

چیزی نگذشته که میگن تا شش ماه وضع اینطوریه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

فقط میتونم بگم نمیتونی تصور کنی وقتی یه نفر واقعا عاشقت بشه چکارها ک برات نمیکنه من تجربه کردم و هنوزم گاهی تعجب میکنم از این میزان علاقه 

گاهی میگم کاش همه دخترا اینو تجربه کنن

کسی ک از تفریحش استراحتش خوابش بزنه برات 

کسی ک فقط و فقط توجهش ب تو باشه همیشه باهاش اعتماد ب نفست بالائه 

تک تک رفتار اخلاق جزییات صورتت رو بپرسته

برای تک تک خواسته هات تلاش می‌کنه یادش میمونه