2733
2734
من کاری به حرف نامزدت ندارم ولی خانوم ها حتما باید ورزش و رژیم مناسب داشته باشن هم استایل و هیکلشو ...

مخصوصا اگ تنبلی تخمدان داشته باشه نیم کیلو چاقی کل سیستمو بهم میریزه بدتر میشی

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نامزدشو بندازه دور؟؟؟؟ یعنی شریک زندگیت حق نداره بهت بگه چاق شدی؟؟؟  چه لوسیدهمتون. چاقی ...

منم فقط ناراحتم چرا گفت سریع لاغرشو🥲 وگرنه خودمم میخوایتم برم باشگاه🥲

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731

روانیی؟؟ گور بابای نامزدت که خوشش بیاد یا نه.منم مجردم وتپل.سعی میکنم کنترل کنم ولی خوب اگه نشد نمیتونم که خودمو بکشم که.همینه که هست.الان که رفتی زیر سرم نامزد احمقت کدوم...... بود که بیاد زیر بغلتو بگیره؟ همین؟ گفت کلا هیچی نگور بعدم خودش ناپدید شد؟   لاغری پروسه‌ زمان بره.مگه ادم یک هفته ای چاق میشه که یک هفته ای لاغر بشه.نهایت ماهانه ۱.۵تا دوکیلو باید‌کم کنی. دوسه سال طول میکشه کلا چون وسطش هم ممکنه استپ وزن بزنی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

هجده سالته احتمالا ایشون شوهرتم نیس دوس پسرته. دوس پسری که ایراد بگیره یعنی بهتر بیاد میره پس خودتو براش نکش

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
چرا نامزدشو بندازه دور؟؟؟؟ یعنی شریک زندگیت حق نداره بهت بگه چاق شدی؟؟؟  چه لوسیدهمتون. چاقی ...

نه حق نداره نه با این لفظ😐 بشین و بتمرگ مقصودش یکیه ولی این کجا اون کجا. ضمن اینکه اول کور بود هیکل استارتر رو ندید؟ 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂

عزیزم اینجوری بعدش حتما معده درد میگیری از پودر ماش فیت استفاده کن گیاهی من اطرافیانم استفاده کردن خودمم منتظرم فارغ شم انشالله بعد، تو ۲٠روز ۲کیلو کم کردن البته به بدن مونده 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما ۲۰ کیلو اضافه وزن داری . می تونی در عرض ۵ یا ۶ ماه با کالری شماری به وزن ایده الت برسی. 

کالری شمار کرفس نصب کن راحت طبق اون می تونی کم کنی . هر چیزی هم که دلت کشید می تونی بخوری . ولی ورزش مخصوصا روزانه نیم ساعت پیاده روی فراموش نکنی.

ورزشهای استقامتی خیلی خوبه نمیزاره عضله هات تحلیل بره .

بهترین راه اینه که بری باشگاه و زیر نظر مربی کم کنی

نه حق نداره نه با این لفظ😐 بشین و بتمرگ مقصودش یکیه ولی این کجا اون کجا. ضمن اینکه اول کور بود هیکل ...

کور نبوده.استارتر بعدش چاق شده.

خب شاید چاق دوست نداره ‌شاید با خوبی گفته ولی استارتر بی اعتنا بوده 

استارتر لوسه که یه هفته چیزی نخورده وگرنه قشنگ باید میگفت اره عزیزم میدونم چاقی بده کمکم کن لاغر شم .بیا بریم پیاده روی هرروز .منم رژیم میگیرم

نه عزیزم ۲۰ سالمه این کاربری دست دونفره

چرا باید دونفر از یه کاربری استفاده کنن؟ الان عصر مدرنه نیازی نیس دو تا ادم متفاوت اطلاعات شخصیشون رو باهم به اشتراک بزارن در کل فکر میکنم جایی الکی گفتین.روز بخیر 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
چرا باید دونفر از یه کاربری استفاده کنن؟ الان عصر مدرنه نیازی نیس دو تا ادم متفاوت اطلاعات شخصیشون ر ...

چرا باید جایی که کسی نمیشناستم الکی بگم😐😐 دختر خالم صمیمی ترین ادم زندگیمه بهترین رفیقمه وقتی در واقعیت همه چیز همو میدونیم چرا وقتی تعلیق شدم نذاره بیام رو کاربریش؟😐😐

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

نه حق نداره. چون شرایطا باهم فرق داره. اگه یکی دوتا زایمان داشت طرف وحالام مثلا چند سال گذشته و خیلی چاق شده میتونه به رو بیاره.ولی اینا الان نامزدن یعنی تقریبا توهمین فرم هیکلی که الان هستن قبلا هم بودن.ایا چند ماه پیش یا نهایت یک سال پیش که باهم اشنا شدن نامزد ایشون کور بوده؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
عزیزم اینجوری بعدش حتما معده درد میگیری از پودر ماش فیت استفاده کن گیاهی من اطرافیانم استفاده کردن خ ...

از کجا بخرم عزیزم؟ قیمتش چقدره؟

2706