2752
2734
چرا باید جایی که کسی نمیشناستم الکی بگم😐😐 دختر خالم صمیمی ترین ادم زندگیمه بهترین رفیقمه وقتی ...

نمی‌دونم اخه اینجا هرکس الکی میگه یهو میگه کاربریم دست دو نفره. ولی عزیزم اگر به قول خودت نامزد غیر رسمیته و از ظاهرت با تحقیر گفته بیشتر فکر کن. شما لاغر کن بخاطر خودت 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
نه حق نداره. چون شرایطا باهم فرق داره. اگه یکی دوتا زایمان داشت طرف وحالام مثلا چند سال گذشته و خیلی ...

عزیزم به عبارتی دوس پسرشونه این از همه بدتره. پسر تو دوستی ایراد بگیره یعنی احتمال اینکه یکی بهتر ببینه هوایی بشه هست. با لحن خوب بگه برو لاغر کن و فلان. یعنی چی هیچی نخور.دختر قصه مام ساده هیچی نمیخوره 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از کجا بخرم عزیزم؟ قیمتش چقدره؟

اگه گرون نشده باش بعد عید ۵۴٠کنارشم پیاده روی داشته باشی زودتر جواب میگیری، نمیدونم من اطرافیانم از یه کانال، پیج میخرن 

اگه میخای شمارشو پیداکنم بدم بهت

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی‌دونم اخه اینجا هرکس الکی میگه یهو میگه کاربریم دست دو نفره. ولی عزیزم اگر به قول خودت نامزد غیر ...

اهان نه عزیزم من اول تاپیکاشم میزنم کاربر ۲

بیکارن الکی میگن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

تازه مامانش بهم میگفت چقدر هیکلت خوشکله😒 

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731
اهان نه عزیزم من اول تاپیکاشم میزنم کاربر ۲ بیکارن الکی میگن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ تازه مامانش بهم م ...

مراقب خودت باش گلم هیچکس مهم تر از خودت نیست 

عزیزم به عبارتی دوس پسرشونه این از همه بدتره. پسر تو دوستی ایراد بگیره یعنی احتمال اینکه یکی بهتر بب ...

اوهوم.موافقم

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
حق داره.مخالفید ریپلایی نکنید مجبورید مگه منو قانع کنید اخه؟ 

نخواستم شمارو قانع کنم. دعوا دارید؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
جز اب و روزی یه زرده تخم مرغ

عزیزم اگه میخوای لاغر بشی هیچ کار خاصی نکن هیچی فقط غذا که میخوری اینقدر غذا رو بجو که اب بشه مثلا به جای ۱۰ دقیقه غذا خوردن نیم ساعت چهل دقیقه طولش بده کافیه یه هفته انجام بدی اگه دیدی وزن کم کردی ادامش بده .

رب گوجه میفروشم قوطی ۳۶ به قیمت کارخونه فقط خانمای کرجی 
عزیزم اگه میخوای لاغر بشی هیچ کار خاصی نکن هیچی فقط غذا که میخوری اینقدر غذا رو بجو که اب بشه مثلا ب ...

مرسی قشنگم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
کور نبوده.استارتر بعدش چاق شده. خب شاید چاق دوست نداره ‌شاید با خوبی گفته ولی استارتر بی اعتنا بوده ...

صحیح 

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
جز اب و روزی یه زرده تخم مرغ

چیزای شیرین مثل بيسکوئيت و نوشابه  و... را کااامل حذف کن چیپس و پفک و اینام همینطور

روزی یه ربع هم ورزش کن انقد که از ورزش دلزده نشی

ازین نرم افزارهای کالری شمار نصب کن 

شاید یکم زمان ببره لاغر شی ولی وزنت زود برنمیگرده