2733
2739

سلام.. عاقا من هفته ۳۹ام تمام شدع درد ندارم دیروزم معاینه شدم گفت سربچه خوب اومده پایین ولی دهانه باز نشده. سونو زده ۱۸اردیبهشت ینی یه هفته دیگه  ولی دکترم گفت تا دوهفته دیگه هم وقت داری. چکار کنم. بچه ام چیزیش نشه. نمیخوامم سزارین شم🥺

توکل بر خدا ❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چهل هفتگی هر روز ضربان قلب بچه رو برو! منم اصلا درد نداشتم..رفتم پایگاه بهداشت ضربان نامنظم بود گفت سریع برو نوار قلب بگیر...بیمارستان وقتی نوار قلب گرفت دید انقباضات شروع شده اما دردشو حس نمیکردم..نگهم داشتند و آخر با آمپول فشار زایمان کردم.

.

2738

ترس نداره سوره انشقاق بخون و تحت نظر باش 

سال و ماه و روز و دقیقه و ثانیه اون فرشته کوچولو رو خدا از قبل تعیین کرده که کی پا به این دنیا بزاره پس به خدا اعتماد کن خودت رو بسپار به خودش 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
توکل به خدا دیگه تمامه. استرس چرا؟ فقط قرآن بخون و بخند. کمی پله نوردی کم

دعا کن واسم. بچه اولمه. توو شهر غریب. نه مامانم اومده  نا مادرشوهرم. خودم و شوهرمیم فقط🥺تیر پارسال عروسی کردم مرداد حامله شدم. 

توکل بر خدا ❤ 
2706