2733
2734
عنوان

وابستگی شدید به داداشم

371 بازدید | 45 پست

منو داداشم پشت سر همیم

زیر ی سال فرقمونه

من خیلییی وابسته ام بهش اونم همینطور خیلی دوستم داره برام همه چی میخره بیرون میبرتم کلا خیلی وقت میگذرونیم باهم 

البته دعوا هم خیلییییی میکنیم‌ 

ولی مشکل وابسته بودنونه البته داداشم در ظاهر انکار میکنه ولی

حتی اونم برا دانشگاه ک قبول شد  زد شیراز ک پیشمون باشه 

البته ب مامان بابام اصلا وابسته نیست فقط بمن

کسی تجربه ای داره؟

فردا مشکل پیش نمیاد برامون ؟ 

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
یه دختر بیاد تو زندگیش  همه چی تمومه

میدونم💔🥲

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا موقع که زن بگیره براشما سخته

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️
2731
چرا موقع که زن بگیره براشما سخته

خب چیکار کنم😭😭😭😭😭

چرا مشکل پیش میاد عزیزم. شما و ایشون یه روزی از هم جدا میشید، ایشون ازدواج میکنه و همینطور شما. مم ...

میدونم چیکار کنم خب چجوری کمش کنم🥲💔💔

من و آبجی دوقلوم هم همینطوریم .خداروشکر به داداشمون آنقدر وابسته نیستیم . 

امسال هم انتخاب رشته داریم خیلی میترسم برای دانشگاه . انشالله خیر پیش میاد .

به نظرم دانشگاه ی شهر دیگه بود بهتر بود شاید وابستگی کمتر میشد ( خودم اینحوری هم دوست دارم بشه اما خب بازم ته دلم میگم پیش هم تو دانشگاه باشیم بهتره )

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706